Obraz z komputera na TV

Witam

Mam taki oto problem. Prubuję podłączyć mój stacjonarny komputer kablem aby obraz był wyświetlany na telewizorze.

Posiadam dość stary sprzęt z grafiką Radeon 7000. Z tyłu obudowy jest wyjście video. Mam też kabel video-chinch. Po podłączeniu obraz się nie wyświetla, jest tylko szary pasek w poprzek telewizora.

Chciałbym to zrobić jak na TEJ stronie. Jest jednak problem. Nie mam tych poniższych kart we właściwościach.

img-1.gif

Wiem, że kiedyś one były ale reinstalacje spowodowały, że teraz tego nie mam.

Nigdy w zasadzie nie miałem potrzeby podłączenia komputera pod TV i dlatego nigdy się nawet nie przyglądałem tym kartom. W każdym razie wiem, że kiedyś były. Prubowałem znależć jakieś oprogramowanie dostarczone razem z kartą graficzną ale bez skutku, prócz sterowników jest tam tylko HydraVision i Multidesk.

Czy jest jakiś sposób aby te karty na nowo się pojawiły? Dzięki temu może uda mi się wyświetlić obraz na ekranie TV

Reinstalacja sterowników może pomoże.

Dodatkowo http://solar.blurp.org/tvout.html - może też pomoże.

To powód modernizacji sterowników porzez ATI. Takie karty to tylko w starych sterownikach będziesz miał lub musisz posiadać sterowniki Omegi. Niestety nie wiem jaka wersja będzie najbardziej kompatybilna z twoją kartą ale w żadnym przypadku nie instaluj najnowszych sterowników. To jest strona tych sterowników www.omegadrivers.net , tylko jak mówiłem poszukaj starszych wersji, bo nowe są robione pod wydajność nowych kart graficznych.