Obraz z satelity

Czy istnieje jakiś program lub jakaś strona internetowa, na której można zobaczyć na żywo obraz z satelity. Często takie coś występuje w filmach :P. Gościu wybiera sobie obszar na którym chce zobaczyć co się dzieje i wszystko widzi. Czu jest to dostępne dla wszystkich osób czy tylko dla służb specjalnych?

Google Earth Pro pozwala na zrobienie zdjęcia w danym momencie

Tutaj jest coś podonego, ale nie jest na żwyo.

Wpisujesz np. Warszawa, Poland i Ci znajduje.Wybierasz opcje ‘Satellite’ i widzesz obraz normalny a nie mapę :slight_smile:

A czy do programu Google Earth Pro jest konieczne kupno licencji? Czy można oglądać obraz w wersji trial?

Witam.

Widze po postach że lubisz sie bawic w szpiegostwo hehe.

Google Earth ?? Miałem to ale mi sie znudziło

Powiem ci tak - Tym programem możesz se popatrzeć ale jeśli chcesz zobaczyć swój dom czy nawet okno to se niezobaczysz

Google Earth to program do oglądania większych miast takie jak Kraków ,Warszawa i większe np.Londyn Miami czy Tokio.Tam gdzie Latają satelity to se zobaczysz ale w Google Earth zobaczysz tylko zdjęcie robione kilka lat wstecz.Np.jak se wpisałem swoje miasto to znalazło ale jak dałem większy zoom to niewyświetlało grafiki po prostu.

Nieoszókujmy sie.Wiosek nie fotografują.(bez urazy) ale jak mieszkasz w większum miescie to cos zobaczysz

Google Earth to świat w 3D

Miłej zabawy