Obraz

Mam problem z obrazem w takich programach jak Winamp Media Player

Real Player Obraz jest “w negatywie” Problem zaczoł sie kiedy zostaly zainstalowane nowe sterowniki do karty dzwiekowej Poniewarz przy starych sterownikach nie działał mikrofon

Nazwa płyty głównej ASRock P4V88 (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio, LAN)

Karta dźwiękowa VIA AC’97 Enhanced Audio Controller (zintegrowana)

System operacyjny Microsoft Windows XP Professional

Co ciekawe w AllPlayerze wszysko jest OK

Przypuszczam ze problem jest w sterownikach jak to sprawdzić ?Co zrobić ? Sterowniki zmienili w servisie “komp jest na gwarancji”

Pozdrawiam

W servisach pracują “różni” ludzie, najlepiej przeinstaluj sterowniki jeszcze raz bo to napewno ich wina, zobacz w internecie czy przypadkiem nie ma nowszych, jak są to ściągnij i instaluj.

Dzienki

Tylko proplem w tym ze nie bardzo wiem gdzie ich szukac? Prubowalem w google i bez rezultatu Jestem poczatkujacym jesli chodzi o kompa i internet

-> tutaj <- :wink:

Dzienki własnie sciągam

Tylko boje sie ze jak je zainstaluje to znowu będzie cos nie tak? A nie mam tych sterowników które są obecnie

Złączono Posta : 17.10.2005 (Pon) 16:23

Kolego jeszcze jedno pytanie Czy ta reszta która sie znajduje na tej stronie

VIA 4 in 1 Driver

Serial ATA For Floppy Disk

Serial ATA

USB 2.0

Lan

Co to są za sterowniki Czy mogę je zainstalowac? Nie znam sie na tym za bardzo Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Reszta strów jest od chipsetu plyty głównej, dysku twardego, portow USB i sieciowki. Jeśli chcesz możesz je zainstalować, ale jeśli wszytsko inne jest dobrze, nic nie sprawia problemu, i nei ma zadych konfliktow to zainstaluj tylko sterowniki od dzwiekowej.

dzienki

Wszustko inne jest ok Tak mi sie wydaje A co mam zrobic jak zainstaluje te sterowniki i nie bedzie działał mikrofon Znowu mam zaniesc kompa do serwisu? Albo to nie pomoze zeby był ok obraz?