Obraźliwa strona

Mam takie pytanko np. jak ktoś założył bloga i w nim umiescił treści obrazliwe, które uraziły pewną osobie a blog jest podpisany i jest tam nazwisko imie tej osoby którą upokorzono, jak to zgłosić jak usunąć tą strone z wyszukiwarki, blog jest na onecie.

Najlepiej skontaktuj się z onetem i przedstaw dokładnie sprawę.

kontakt z onet

A nie lepiej porozmawiac z tą osobą? :roll:

Już wysłałem do adminów oneta i bloga, porozmawiać jak osobą ma coś z deklem i pisze durnoty przeklenstwa na rodzine na mnie i podpisuje nazwiskiem za to nawet bym oskarzył i do sadu podał ale jak udowodnisz ze to taka mała smarkula pisze, chodzi mi tylko o usunięcie bo jak wpisze nazwisko moje strona sie pojawia.

Wiesz co, ja bym na twoim miejscu (jeżeli ją trochę znasz) spróbował wejść na konto i zmienić hasło, aby przypdkiem nie usunęla w pore jego zawartości.

I zaprezentował go jej rodzicom (troche niezgodne z prawem, ale nie masz zamiaru zrobic czegoś złego…) :slight_smile:

Mam ten sam problem, ale blog jest na serwisie blox.pl a nie wiem jaki jest tam mail, do nich :confused:

ptaku

oraz ewentualnie http://serwisy.gazeta.pl/onas/0,30317.html --> gdyż są to blogi gazeta.pl

Troche niezgodne? :x

Ok spróbuje się tam zwrócić. Dzięki.

mateo515 : a nie możesz jej złapać gdześ na osiedlu i wytłumaczyć ? o ile ją znasz :stuck_out_tongue:

pokaż linka do tej strony :mrgreen: :mrgreen:

pysiu jak mozesz :mrgreen:

He zgłosiłem dla onetu sprawe przedstawiłem i czekam. a temat mozna Zamknąć.

ja tylko dla przykładu moge podać bloga (ale tylko dla przykładu)

XXXXXXXXXXXXX


Chcesz ostrzeżenie :evil:

Dla przykładu :stuck_out_tongue:

Asterisk

Dzięki wielkie, zablokowano tego bloga, widać pod zły adres pisałem maile :smiley: Pozdro

Miałem podobny problem…

ja tam miałem kiedyś takie forum i taki jeden półgłówek ze starej szkoły chciał na mnie nablozgać :stuck_out_tongue: a że ja to przewidziałem, to w opcji cenzury (phpbb2 + hacki) wpisałem moje nazwisko tak, by było zamieniane na jego :smiley: nabluzgał się, chłopina, nabluzgał, patrzy, a tu jego nazwisko wszędzie :smiley: :twisted: