Obraźliwe SMSy - co z tym zrobić?

Nie wiedziałem gdzie to umieścić więc piszę tu…

Co zrobić z obraźliwymi SMS’ami? Dziś dostałem piękny tekst od nieznanej mi osoby, więc jestem ciekaw…

112

skasuj… zmień numer… jak masz Samsunga lub Sony Er. wrzuć numer do blokowanych…

albo poradź się starej…

Zależy co tam jest napisane, jeśli po prostu przekleństwa to nic nie zrobisz, ale jak np. ktoś napisał, że cię zabije możesz śmiało iść z tym na policje…Komuś od razu mina zblednie jak zobaczy niebieskich przed drzwiami :twisted:

Tak jak inni wyżej powiedzili, jeżeli tosą groźby to możesz to zgłosić. A jeżeli masz telefon na symbianie i nie chcesz dostawać tego typu SMSów to jest dużo programów typu banlisty i tam można zablokować takie numery. Jeszcze jets jeden sposob zeby dowiedzieć się kto Ci przysłał takiego SMSa. Kup sobie najtańszy starter jaki tylko można, są już od 5 zeta i poproś (najlepiej koleżankę, w końcu damski głos każdego rozmiękczy) i niech spyta grzecznie kim ta oosba jest bo dostaje ciągle sygnałki z tego numeru. Troche inwencji twórczej, a koleżanka resztę załatwi. Ja tak rozwiązałem pare podobnych spraw. Pozdro :slight_smile:

SMS jest z bramki. :confused:

jak masz z plusa to możesz zablokować wysłaniem smsa dostawanie smsow w z bramki w innych sieciach tez pewnie tak jest

Najlepszym rozwiązaniem będzie policja, a następnie sąd - raz na zawsze nauczysz żartownisia.