Obraźliwe SMSy - co z tym zrobić?

(Hazel Adam) #1

Nie wiedziałem gdzie to umieścić więc piszę tu...

Co zrobić z obraźliwymi SMS'ami? Dziś dostałem piękny tekst od nieznanej mi osoby, więc jestem ciekaw...

(Czarna Owca Qwerty) #2

112

(jarekm26) #3

skasuj.... zmień numer... jak masz Samsunga lub Sony Er. wrzuć numer do blokowanych...

albo poradź się starej...

(Sumowski) #4

Zależy co tam jest napisane, jeśli po prostu przekleństwa to nic nie zrobisz, ale jak np. ktoś napisał, że cię zabije możesz śmiało iść z tym na policje...Komuś od razu mina zblednie jak zobaczy niebieskich przed drzwiami :twisted:

(Stały_bywalec) #5

Tak jak inni wyżej powiedzili, jeżeli tosą groźby to możesz to zgłosić. A jeżeli masz telefon na symbianie i nie chcesz dostawać tego typu SMSów to jest dużo programów typu banlisty i tam można zablokować takie numery. Jeszcze jets jeden sposob zeby dowiedzieć się kto Ci przysłał takiego SMSa. Kup sobie najtańszy starter jaki tylko można, są już od 5 zeta i poproś (najlepiej koleżankę, w końcu damski głos każdego rozmiękczy) i niech spyta grzecznie kim ta oosba jest bo dostaje ciągle sygnałki z tego numeru. Troche inwencji twórczej, a koleżanka resztę załatwi. Ja tak rozwiązałem pare podobnych spraw. Pozdro :slight_smile:

(Hazel Adam) #6

SMS jest z bramki. :confused:

(Maciejboss) #7

jak masz z plusa to możesz zablokować wysłaniem smsa dostawanie smsow w z bramki w innych sieciach tez pewnie tak jest

(Krzychuu) #8

Najlepszym rozwiązaniem będzie policja, a następnie sąd - raz na zawsze nauczysz żartownisia.