Obrazu .Iso Visty ze zintegrowanym SP2

Witam, od razu nadmieniam, że nie jestem piratem po prostu chciałbym, aby ktoś dał znać skąd wziąć vista sp2 zintegrowany z płytą z systemem, nie chodzi mi o jakieś przeróbki i bajery tylko kopie 1:1, bez sensu jest instalować z sp1 później znów mieszać na dysku sobie i nie wiadomo ile aktualizować, tak jest znacznie prościej i szybciej, klucz mam swój:D. Pozdro

z MSDN/Technetu. albo po prostu uzyj vLite i zintegruj sam.

Możesz zintegrować SP2.

jak-zintegrowac-sp2-vista-t343703.html

Ten program nie zintegruje SP2, nie wprowadzaj w błąd.

chyba chodzi Ci o to:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … dows+Vista

Kiedyś miałem ten sam problem tylko z XP.

Wysłałem maila do Microsoftu z pytanie czy mogę użyć płyty (obrazu) pobranego z torrenta, gdzie sumy kontrolne się zgadzały co do XP SP3, ja mam oryginał z SP2. Odpowiedź była negatywna, gdyż w legalny sposób nie na wyposażenie się w taką płytę (obraz) to Technet.

Microsoft nie umożliwia takich uaktaualnień(?) płyt.

Dla mnie to jest sprawa dyskusyjna, bo mam oryginalny klucz.

Tak - jest to nielegalne chociaż nie wiem czemu, podkreśla się że płaci się za LICENCJĘ a nie za płytke :confused:

Dla mnie wgranie SP2, dodać SP3 to nie problem.

ehh Ci monopoliści :slight_smile:

ja wiem, że można samemu uaktualnić, tylko że to jest zabawa której robić po prostu nie chcę, chciałbym aby to zrobił za mnie gigant z Redmond, ale wiem, że tak owe już są w sklepach np w vobisie widziałem moją viste home premium ze zintegrowanym SP2, bo z tego co wiem 16 czerwca M$ zaczął wypuszczać takie DVD, a do tego tech netu to jak mam się dostać ?, bo ja chcę tylko sam obraz

Czy ktoś mógłby podać linka gdzie znaleźć tą Vistę z zintegrowanym service packiem, albo gdzie tego linka szukać, bo niby znalazłem, ale tylko do samego sp.