Obrazy płyt bin

Mam obraz płyty bin i do niego plik cue.

Mam na kompie wirtualny napęd Alcohola 120%.

Czy mogę zamontować te pliki żeby je używać bez konieczności wypalenia na płytę.

Jeżeli tak to jak to zrobić? :frowning:

Zainstaluj sobie CloneCD coś koło 4.2.0.1. Ma on wbudowany virtualny napęd. Wersja umieszczona w vortalu niema virtualnego napędu.

W Alcohol 120% robi się nastepująco…po instalacji alcohola juz powinien być jeden napęd virtualny…jeśli nie masz wybierasz w opcjach napedy wirtualne i wybierasz ilośc potrzebnych napędów…program tworzy ci takowy napęd.Następnie klikasz prawym na niego i wybierasz zamontuj obraz i montujesz porządany przez Ciebie obraz płyty…aby uruchomić tą płytę wchodzisz w mój komputer i masz tam [w moim przypadku jest to napęd dvd] klikasz na niego dwukrotnie i już po kłopocie.

Jest możliwośc utworzenia napędu wirtualnego w Nero…w tym celu wybieramy z menu start --> wszystkie programy --> szukamy Nero…i wybieramy stamtąd Nero image drive…instalujemy zgodnie z instrukcją i tworzymy takowy napęd…a później to juz tak samiuśko jak w przypadku Alcohol 120%

Pozdrawiam :twisted:

Ja proponuje do tego Daemon Tools,moim zdaniem najlepszy wirtualny napęd i na dodatek darmowy :slight_smile:

http://www.cd-rw.org/software/dawnload.cfm?software_id=424&mirror=0

Pozdrawiam