Obsługa Bankomatu

Witam czy gdzieś w internecie znajde obsługe bankomatu albo jakiś symulator by ojcu wyjasnić jak działa bankomat i jak kase pobierać w banku nie ma jak tłumaczyć zawsze dużo ludzi.

a tam nie przejmuj się ludzmi ja tam dziadkowi tłumaczyłem na normalnym bankomacie zajęło to jakieś 5 minut więc przecież twójojciec też pojmie

http://sunum.kt.agh.edu.pl/~lzemla/bankomat/

to co podałeś o to mi chodzi symulator tylkoz e kazdy ma juz

]

Karta zablokowana !

Przekroczono dopuszczalną ilość błędnych kodów PIN

Złączono Posta : 13.05.2007 (Nie) 13:12

Fajne ale szukam bardziej symulator bankomatu z obrazkami bede wdzieczny

wiesz, symulator z obrazkami, w bankomatach każdego banku ekran inaczej wygląda, inny rozkład przycisków, inne menu, itp.

trzeba po prostu wiedzieć co ma się zrobić podchodząc do bankomatu, czyli włożyć kartę, wpisać pin, pobrać gotówkę, a jak to dokładnie zrobić, to trzeba czytać menu i komunikaty na ekranie.

wiecie wydaje mi sie że im prostrza żecz tym trudniejsza dla wielu ludzi … :stuck_out_tongue:

co do tematu to poprostu wytłumacz ojcu przy bankomacie co i jak i nieprzejmuj sie kolejka … przeciesz to aż tak długo niebędzie trwało :slight_smile:

najważniejsza rzecz to klawisze nawigacyjne w bankomacie i kolejność działań

w pekao s.a. jest tak:

pisałem z pamięci ale raczej tak jest

To jest bank GBS no postaram sie wyjaśnić, dzięki

Tam może być troszkę inaczej bo tam jest karta chipowa

mały spacerek pod bankomat trochę zabawy i się na pewno nauczy jak moja babcia obsługi telefonu komorkowego

Boże :x Nie dziwię się dlaczego na polaków mówią ze nie myślą. najśmieszniejsze jest to ze na ekranie pokazuje się “krok po kroku” jak magicznym sposobem zabrać pieniądze z czarodziejskiej skrzyni.

El Presidento nieprzesadzaj… taka opinie maja amerykanie :wink: co do tematu… fakt toroche to śmieszne, a zarazem smutne… menu bankomatu jest zrobione tak aby “każdy” zrozumiał…

zawsze z ojcem możesz jechać w nocy kiedy kolejki nie będzie, łatwo wam gadać starsi ludzie nie wychowali się od urodzenia z laptopem pod nosem i komórą w ręku, wy też nie jesteście takimi kozakami jak dotykacie czegoś nowego, czego nie znacie

kynx nie irodziłem sie z laptopem pod nosem żeby była jasność, ale urodziłem sie człowiekiem który nauczył sie czytać… ot taka przydatna rzecz jak chcemy własnie wybrać kase z bankomatu… 8)