Obsługa dotykowego LCD

Witam planuję w swoim sklepie wprowadzić możliwość przeglądania produktów na wyświetlaczu dotykowym. I mam pomysł żeby zrobić to w następujący sposób złożyć kompa i podłączyć 2 monitory do niego jeden dotykowy dla klientów i drugi zwykły dla osoby odsługującej. Na dwóch były by wyświetlane osobne informacje osoba za ladą miałaby podgląd tego czy ktoś aktualnie zamówił coś przez internet (też będzie taka opcja), program do wystawiana faktur itp. A klient miałby dostęp do prezentacji produktów mógłby je dowolnie przewijać, zmieniać zdjęcia oraz np zdecydować się na zakup i wtedy sprzedawca dostawałby także o tym informacje. I tu mam pytanie czy jest jakiś program, który potrafi stworzyć prezentację, którą będzie się dało sterować poprzez ekran dotykowy? Czy ktoś próbował się bawić w takie coś?

Dzięki za pomoc.

Kiedyś robiłem coś podobnego na programie Scala InfoChannel.

Bardzo fajny i przyjazny program o naprawdę ogromnych możliwościach.

Dzięki za odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanie czy jest jakaś dystrybucja Linuxa, która dobrze radzi sobie z obsługą dotykowego ekranu? Czy lepiej będzie radziło sobie z nim KDE, Gnome czy coś jeszcze? A i czy w Linuxie bez problemu działa podłączenie 2 monitorów i wyświetlanie na nich różnych rzeczy?

Dzięki.