Obsluga Total Commander?

(Katia) #1

Witam! Od razu mowie ze jestem zielona! i mam pytanie...co sie stanie jezeli nacisne w Total Commander: polecenia - synchronizuj katalogi? Czy program poruwna to co jest na stronie i doda zmiany czy ja zle to rozumiem?

A moze wiecie gdzie mozna poczytac o tym jak sie tym programem poslugiwac (boje sie cos zepsuc)!

I jeszcze nam problem! Od kilku dni nie moge pisac na forach polskimi literami! Z Wordem, Exelem i skrzynko pocztowo nie mam tego problemu! O co tu chodzi?

(Agatonster) #2

e-keja

Zobacz Polska strona programu Total Commander - zwróć szczegółną uwagę na działy - Opisy, FAQ i Forum .

Pozdrawiam

(Katia) #3

Witam! Dzięki za pomoc ale jest może strona gdzie jest dokładny opis jakieś lekcje korzystania z tego programu? Bo na tej stronie co podales so tylko odpowiedzi na pytania a dla takich jak ja to niestety mało!

(Agatonster) #4

Szczerze mówiąc poświęciłem klikanaście minut google zadając mu różne pytania pod tym kątem i niestety, do kryteriów określonych przez Ciebie, nawet google rozłożyło bezradnie ramiona. Na stronie, którą podałem powyżej, a która według mnie jest kompedium wiedzy na temat programu, problemów i sposobów ich rozwiązywania jest też wskazywane Forum - zarejestruj się i przedstaw swoje wątpliwości - zapewne znajdą się userzy, którzy potrafią znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię problemy...

Pozdrawiam

(system) #5

Plik pomocy do TC 6.50 w języku polskim

(Katia) #6

Dzięki! :lol: