Obudowa akrylowa, coś nie coś o moddingu :)

Jeśli chodzi o zaśmiecanie tematu to sam przecież Cię prosiłem abyć zamieścił jakieś twoje foty, dzięki temu w ostateczności się przekonałem na wiatraki z diodami UV.

ps. Witam kolegę po fachu też jestem technikiem gastronomii :slight_smile:

:: MARIO :: Normalnie brak slow … :x Pelen wypass :smiley:

RamzesGTS wsumei fajne to UV, w nocy fajny efekcik :slight_smile:

foto by oslodzić zapał na koniec :wink:

oplotkiuv5ez.th.jpg

a, wie ktos jak skutecznie, w miare szybko i bez uszkodzeń zmienić wtyczke 20pin, bo mam uv, ale sama zamiana P4 wyniosla mi z 20minut, a niechce tez zasilki uszkodzić, bo 230zł piechotą nie chodzi :expressionless:

Oj Mario Jesteś Artystą, niezłe połączenie kolorów i niesamowity efekt końcowy wzbogacony o abstrakcykjne wykończenie i oczywiście wszystko elegancko pasuje :slight_smile: Bravo.

Aha mam Pytanko w jaki sposób wykonałes te Chińskie Napisy ?? i jak je narysowałes na obudowie, podejrzewam, żę przyłożyłes karton z wyciętymi krztałtami ale i tak nieźle się napracowałeś przy samym wycinaniu, a morze można kupić gotowe takie kartoniki z wyciętymi k rz tałtami ??? Znasz jakeś linki, bo w żadnym sklepie niespotkałem się aby można było to nabyć :slight_smile:

Czym malowałeś obudowę ??? i czy wszystko malowałes jednym rodzajem farby ??

Złączono Posta : 02.04.2006 (Nie) 22:16

A morze to sa naklejki ??

Złączono Posta : 02.04.2006 (Nie) 22:18

z tymi naklejkami to chodzi oczywiście o Chińskie napisy :slight_smile:

No to teraz już wiem jakie będzie oświetlenie w mojej budzie UV + Niebieskie kable i złączki:)

ps. Szkoda że nie mogę dorwać cyfrówki a zdjęcia z telefonu są niebyt :frowning:

Zażuć fotki z Koma, zawsze coś :slight_smile:

:: MARIO :: : boczek psuje ten pomalowany grill… okropieństwo, to samo z przodem obudowy ten LCD do wywalenia ewentualnie… zrób obracany :] będzie fajny bajerek Wszystko inne elegancko, a i na koniec środek obudowy… chyba zwariowałeś z tym żółtym wiesz jak to będzie w UV wyglądało ? :x

Ale jako obudowa własnoręcznie wykonana to Super, chociaz te Diody UV zmienił bym z Niebieskich na Żółte skoro środek też jest żółty :slight_smile:

Niestety :frowning: ale musialem skorzystac z naklejek, bo wyciecie smoków tych na górze byloby niemożliwe, noi zbyt drobne to sa kształy y sprey dobrze siadł , nop ale efekt jest jak dla mnie zadowalajacy :slight_smile:

Pewno ktos mi zarzuci ze poszedłem na łatwizne ale jakby sie dalo to napewno bym to sprejem maźnąl :wink:

wiec zdecydowalem sie na wyciecie i naklejenie wzoru :wink:

Szablon jest z klik

Oczywiście to nie koniec, panelik jest w toku prac, noi bede sie konsultował by zmienic fabryczne (niebieskie) podświetlenie lcd na bardziej stonowane w kolor obudowy (żółte/pomarańczowe), ale to musi moj znajomy oblookac czy sie da :slight_smile:

RamzesGTS zarzuć jakimiś fotkami :wink:

btw: moze jakis dopisekw tytule “Japan Case Mario” :stuck_out_tongue:

technik gastronomii tylko ze mnie,a nie jakis elektronik :stuck_out_tongue:

Niebieska i czerwona dioda od power/hdd zostaly posmeinione na dwie ciemno żółte :slight_smile: taki maja mniej wiecej kolor :slight_smile:

Złączono Posta : 02.04.2006 (Nie) 23:19

TaOs srodek jest na zolto i mega pasuje do mojego DFI :slight_smile: noi nie reaguje on na UV :smiley:

co proponujesz zamiast grilla?

noi z tym lcd nie kminie :expressionless:

Złączono Posta : 02.04.2006 (Nie) 23:20

Mrs.Incredibles chodzi o efekt :slight_smile: zobaczysz po polaczeniu kabli w srodku reagujacych na swiatlo uv :wink:

No to looosik, moze i ja zacznę się bawić swoją obudową :slight_smile:

Mario czyli w sklepie komputerowym dostanę takie naklejki ??? Czy gdzie ich szukać ?

w porzadnym sklepie powinienes dostac, ajk nie to widzialem ostatnio takie na allegro :slight_smile:

Kierunek OBI, Nomi, Praktiker i po odpowiedni kolorek okleiny :wink:

Szukajka w google

Zapis na hdd i drukowanie i nakladanie na okleine :wink: Wycinanie albo naklejenie i wycinanie :slight_smile:

ot cala filozofia :wink:

Hehe a drukarka atramentowa może być ???

Bartass86 Jaki dział ? Zapodaj Liną

Prossze bardzo :slight_smile: caly dzialik z naklejkami roznymi ::slight_smile:

:szukaj!!: http://www.allegro.pl/item95310152_nakl … puter.html

Jak będę miał więcej czasu to się zabiorę za składanie tego co powstało, i wrzucę fotki. Tylko qrde martwię się że nie będzie to szybko :frowning: koniec roku się zbliża wielkimi krokami, oceny trzeba poprawić :smiley:

Ale do tego czasu :::MARIO::: poprowadzi ten temat :slight_smile:

:: MARIO :: : Lcd: chowany LCD :] tzn. obracany łapiesz go i odwracasz :stuck_out_tongue: o 180 stopni i masz LCD znów odwracasz i masz pustąprzestrzeń :]

Grilka walnij poprostu na czarno i bedzie lux

Jak srodek nie reaguje na UV to ok myslalem ze to jest farba reagujaca na UV :stuck_out_tongue:

hej!

“Małe problemy” wyszly z LCD :lol: chyba czujka padła, bo po odpaleniu zapala sie 25’5*C, a po chiwli sybol LO ? o czo chodzi ? ktoś wie?

Pierwsze polazlo moje DFI :wink: pieknie sie komponuje :slight_smile:

finish0168kh.th.jpg

Male ukladanko

finish0192er.th.jpg

I jako tako wsio poukladane

finish0205tb.th.jpg

finish0217ze.th.jpg

Rzut okiem na GF68ooGT :wink: ile problemow kosztuje wyjecie jej z kompa, glupie zabezpieczenie agp.

finish0229du.th.jpg

Kilka fot

finish0230xj.th.jpg

finish0241qw.th.jpg

finish0271en.th.jpg

zdjecia calosci i w nocy zrobie na dniach :wink:

no całkiem ładnie się prezentuje ale czkam na zdjęcia ogólne :slight_smile:

Mario ta twoja grafika dośc opszerna :wink: wow kilka slotów PSI zajmuje heh

fizycznie zajmuje 4, w 5ty moglbym cos wpiac, ale ograniczyl bym dostep powietrza do wiatraka karty :wink: wiec wzasadzie odpadaja mi wszystkie :0 dobrze, ze nie mam potrzeby ich uzywać :wink: