Obudowa - problem czy wejdzie stacja dyskietek

Mam problem czy wejdzie do tej obudowy ta stacja dyskietek i czy nie będzie stanowiła kłopotów w jej użytkowaniu

stacja dyskietek jak każda inna,powinna wejść :smiley:

ale czy będzie do brze działać i czy nie będzie problemu z wyciąganiem dyskietek

to zależy jak ją wkręcisz tzn jak daleko od przycisku na obudowie

Jak ją poprawie zakręcisz tzn. makxymalnie dasz do sciany obudowy to bedzie ok, ja tak miałem na starym kompie …

FDD 1.44MB 3.5" 29,- zł. :o

Idz kup u siebie w mieście w dobrym komputerowym! To zdzirstwo normalne, i jeszcze przesyłka!

Lichawata obutowa, ja zaiwestowałem w taką bardzo wajna: (ale droższa)

http://www.modecom.pl/product.php?id=37 … mageId=862

tylko żebys przypadkiem nie kupił tej obudowy razem z zasilaczem :!:

jeśli nie masz kasy na nic lepszego to przynajmniej kup zasilacz forton

Akurat mam identyczną obudowe i nie ma żadnego problemu z wyciąganiem dyskietki, dyskietka wyskakuje prawie do połowy swojej wielkości. Ale nie polecam tej obudowy a to ze względu na to że jest ona dość głośna tzn. wszyskie drgania skutecznie przenoszone są na obudowe i potrafi ona nieźle “brzęczeć” chyba że zamiast śróbek zastosujesz gumowe kołki jak i do wentylatorów tak i do dysków.

ja chcę mieć normalną obudowę bez żadnych bajerów, ale zasilacz wymieniam na Enermax

akurat oto się nie martw bo wystarczy, że kupię bilet za 8zł, bo mam 30km do komputronika, hałas to nic i tak wszystko będę miał obudowane Zalmanem