Obudowa

Mam do was pytanie ;] Otóż zastanawiam się czy na obudowie komputera w ogóle może coś stać. Myśle że nie powinno się na niej niczego stawiać ale gdyby to była lekka rzecz typu mały glośnik ? - nie wiem. Jeżeli mogę coś postawić to jakiej maksymelnej wagi moze to byc ? ;]

Pozdrawiam

Ja zazwyczaj kładę nogi i jest wszystko OK. Niestety nie wiem ile waża obydwie nogi od stopy do miejsca poniżej kolan.

Sorki moderków, za offtopic.gif

od stup aż po golenie :wink:

niestawiaj głośnika na obudowie, chyba ze jakis satelitarny maly, to ujdzie :wink:

Jeśli w Twoich nogach nie ma magnesów i nie emitują żadnego pola

elektrycznego (czy innego), to wszysko OK!

Zależy jak bardzo mały jest to głośnik… A skoro jest mały, to zmieści

się gdzie indziej, chyba?

P.S. Kurcze, ludzie to nie mają problemów. :hahaha:

To prawda, głośnik nie powinien stać na obudowie, ja np. postawilem takowy przy monitorze i na zaklocenia w obrazie nie musialem dlugo czekac :frowning:

A jam mam za sobą 3 głośniki, 2 przy monitorze i sobwoofer na którym kłade nogi :stuck_out_tongue: Słyszałem że mogą być zakłucenia i będą zakłucenia :slight_smile: Ja tam mam w monitorze funkcje DEGAUSS i się nie martwie że zakłucenia będe miał :smiley: A co do tematu: Na obudowie głośnika ani kwiatków bym nie stawiał, a skoro głośnik jest tak mały to można go przecież postawić gdzie indzej. :smiley: