OC 960t i Asrock 870i Cafe

Witam. Niedawno zakupiłem zestaw jaki mi zaproponowaliście. Chciałem sprzęt taki, który mógłbym z czasem podkręcić, oto właśnie nadszedł ten dzień. Proszę nie pisać abym przeczytał jakiś poradnik ponieważ ciężko u mnie z angielskim i trudność sprawia mi już BIOS nie mówiąc o ustawieniach. W internecie nie ma żadnego tematu z tą MOBO i prockiem zatem pytam Was.

Phenom 960t

Asrock 870i Cafe

8GB Kingston

Sapphire HD6970

XFX 550W

Silentium Spartan HE923

Proszę o porady dla laika : )

Screen ze Speedfana z temperaturami - http://desmond.imageshack.us/Himg19/sca … res=medium

Fajny procesor odblokuj sobie dodatkowe dwa rdzenie będzie Phenom II X6 1060T.Turbo wyłącz i daj na sztywno 3.4GHz, pójdzie bez podnoszenia napięcia nawet na 3.9 GHz oczywiście na X4 testowane, a na X6 spokojnie 3,6 GHz testowałem i jest stabilny na mobo Asrock 970 Extreme 4

Nie przesadzaj z zabawą napięciami bo jednak SilentiumPC Spartan do bardzo mocnego OC może się okazać trochę za słaby i wtedy trzeba będzie pomyśleć nad czymś mocniejszym jak np. Fortis lub HR-02 Macho :slight_smile:

Niestety chyba dwa rdzenie są trefne. Po włączeniu opcji Asrock UCC komputer włącza się ale na monitorze jest ciemność, w ogóle jakby grafa nie wystartowała. Ma ktoś jakiś pomysł?