Ocena konfiguracji

Nie Loltofik tylko Misiek :smiley:

paracik , po prostu chcę się upewnić parę razy. Sory że robie zamieszanie :slight_smile:

Panowie dajcie sobie spokój. Wasze kłótnie nic nie dadzą. Misiek [PL] to po prostu leszczyk, który naczytal się bądź nasłuchał się głupot innych i teraz przekazuje dalej. Nigdy w życiu nie widziałem, ani nie spotkałem 12 latka, który ma jakie kolwiek pojęcie o sprzęcie, po za samą budową komputera. On będzie podkręcać procesor, jeśli mu się spali badź przegrzeje to będzie jego wina. Pewnie to nawet nie jego pieniądze, bo jak tak młoda osoba może zarabiać. Ten temat nadaje się tylko :arrow: Kosz.

mati75 , nie mam zamiaru go extremalnie podkręcać. Kupię jakiś radiator Pentagrama i wyciągnę go do 3,6 i mi tyle wystarczy. Wyobraź sobie że mam pojęcie -.-

nie możliwe :smiley:

jakiś to może być gorszy od boxowego

Na samym radiatorze to możesz co najwyżej usmażyć frytki. Radiator takich monstrum jak Mugena 2, albo innych, wielkich coolerów nie poradzi sobie z procesorem, tym bardziej podkręconym…

BOX to stare angielskie słowo, które oznacza tyle co nie mam wiedzy na temat OC…

A dokładniej pudełko : D

:hahaha: Dobre =D> Powiem tak, jeśli ktoś nie pojęcia o OC to niech to tego nie zabiera [-X