Ocena monitorka

Siemanko, co sądzicie o tym monitorze? Trochę się na tym znam i starałem się wybrać jak najlepszy w przystępnej cenie i to jest owoc moich poszukiwań :slight_smile: Bedzie mi słuzył do przeglądania neta, oglądania filmów (chce kupić tuner tv) od czasu do czasu do gier, może czasami pokombinuje coś z grafiką (czyt. animacje…) w każdym razie ma być na najbliższę pare lat (nie zamieżam za rok ani za dwa kupować nowego)

Pytam się, bo chcę zasięgnąć opini osób które znają się na tym lepiej niż ja :slight_smile:

Monitor dobry.

Zerknij jeszcze na :

:arrow: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=20121

:arrow: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19205

Ja jakos do LCD nie jestem przekonany :?

Ale to moje widziemisie, wiec sie tym nie przejmuj :wink:

Chcialbym sie dowiedziec cos o odswiezaniu tego monitora bo w podanym linku przez Bażant nie dopatrzylem sie tego. Jesli przeoczylem to przepraszam ale odswiezanie jest jakby nie patrzec najwazniejsza funkcja monitora i albo tego nie napisali tam albo przeoczylem.

75 hz .

Monitor bardzo dobry , ale tez dobrze kosztuje :slight_smile:

Odpada, bo nie ma głośników wbudowanych (mam małe biurko i wbudowane są niezbędne)

A tego drugiego nie ma w ofercie sklepu w którym bedę kupował (najmniejsze znaczenie) Po prostu mi suę nie podobra :smiley:

To jest glowny atut tego monitorka.

W/g mnie dobry zakup.

Powiedz jak juz bedziesz mial czy smuzy przy grach takich jak FarCry czy HL2, bo to dla mnie priotytetowa sprawa :wink:

Nie ma sprawy, ale pierw je bedę musiał zdobyć (nie gram za dużo w gry) :wink:

Pamiętaj, że takowe są najczęściej bardzo niskiej mocy.

Monitor dobry ale do gier…hmm nie wiem obawiam się, że obraz będzie się “ciągnął”…teakie monitory ro głownie nadają sie do pracy w biurze. Ale monitor podoba mi się:D

Do słuchania muzyki napewno wystarczą :wink:

Złączono Posta : 06.08.2005 (Sob) 11:50

Zerknij na parametry to zobaczysz czy się nadaje do biura :slight_smile:

Wystarczy zerknąć na czas rakacji :!:

Sam sobie zaprzeczasz mówiąc pierw, że dobry do gier, a potem ze się nadaje do biura :roll:

Złączono Posta : 09.08.2005 (Wto) 21:05

Siemanko, to znowu ja :smiley: Z tego będę musiał chyba zrezgnować, bo niestety nigdzie go nie mają, nawet w tym sklepie gdzie się ogłaszają, że mają i nikt niewie kiedy będzie, więc muszę wybrać co innego, bo nie bedę czekać kiedy komuś się zechce go ściągnąć ;/ Znalazłem podobny monitorek który różni się nieznacznie czasem reakcji, konkretniej chodzi o ten

Będzie mi służył do tego co wymieniłem powyżej. Co o nim sądzicie?? :mrgreen:

Nie zacytowałeś zdania w całości i dlatego wyszło jak wyszło :stuck_out_tongue:

Popatrz na zdanie snupi’ego tak:

:slight_smile:

Tutaj też nie mają?

:arrow: MK-Tim

Mają, ale tato nie chce kupować przez neta, gdyby to odemnie zależało to już dawno bym go kupił :roll: On woli wszystkiego dotknąć, sprawdzić jak to działa… Więc jestem uzalezniony od sklepu “realnego”. Więc co sądzicie o tym? :slight_smile:

czas reakcji jest ronie nalicznay przez roznych producentow np czas odświerzania LG np. 8 ms jest taki sam jak czas odświerzania IIyamy ==16ms po drugie hhmm w razie kłopotow to odsyłka do warszawy i 3 tyg. bez monitora hmm niezbyt korzystne po trzecie warto zadbac o to aby monitor miał norme tco '03 po 4 brak w sklepie , a jak brak to cenas tez jest śmieszna (zapewne jak bedzie to ja podniosa)

Czy ktoś mógłby mi doradzić jaki monitor zakupić?

interesuje mnie LCD 17 calowy. No wydałbym tak do 1000.

>>>Ideał<<<

Poczytaj i oglądnij post #13

Nie taki ideał, nie ma głośników i małą jasność, po za tym ja poszukuję idealnej 19" ;]

Ja mam jasność ustawioną na 0.Kontrast ma bardzo dobry 1500 i to się bardziej liczy :wink: