Ocena Need for Speed ProStreet

Witam wszsystkich. Mam takie pytanie. Czy opłaca się kupić Need for Speed ProStreet ? Czego ma więcej ? Wad czy zalet ? Proszę o szybką odpowiedź. :slight_smile:

wiecej wad gra cofnela sie w rozwoju o 10 lat szkoda pieniedzy

A mógłbyś podajć przynajmnioej 1 z wad ?

dziecinna grafika

Czyli nie opłacało się kupić Nedd for Speed ProStreet ?

Większość mówi, że PS jest nieudaną produkcją. Nic nie wnosi nowego do serii NFS.

Przecież do nfs wnieśli dżo nowych żeczy np. Legalne wyścigi, Ulepszony AutoSculp, Rozwalanie się samochodów więc dlaczego prawie wszyscy mówią że ProStreet jest zrąbany ?

Dziecinna grafika :-o lool skończyły się już czasy nielegalnych wyścigów teraz wszystko jest na torach a grafika bardzo dobra na full detalach antyaliasing itp gierke szczeże polecam :slight_smile:

Coperfield

Dokładnie zgadzam się w 100% z przedmówcą jeszcze rozbraja mnie jak ktoś się wypowiada o tej grze jak nawet w nią niegrał pff…

Czyli gra jest warta tej kasy czy nie ?

gra robiona była na szybko, żeby wyszła tylko, nie zależało im na dopracowaniu jej tylko żeby jak najszybciej zyski zyskac czego im się nie udało, już po demie można bylo twierdzić że to niewypał będzie, najlepsze części skończyły się na undergroundzie 2 no może jeszcze most wanted bym zaliczył

jak masz mocnego kompa to możesz kupić jak słabego to nie wydawaj pieniędzy w błoto

Lepiej Most Wanted se kup :wink: Według mnie najlepsza część z serii :wink:

Pro street jest maxymalnie zrobiony pod dzieci. Na dwóch pierwszych poziomach trudności masz jakieś denne linie pokazujące optymalną droge jazdy i hamuje za ciebie na zakrętach :shock: Ogólnie nfs od Mw to kicz. Robią co rok nową serie tylko aby było i dzieci kupiły. Underground 2 był ostatnim dobrym nfs (nadal w niego śmigam :P)

ehh przecież to jest tylko ułatwienie dla początkujących które można bezproblemu wyłączyć widać… :?

Ja twierdzę po demie, że bardzo średnia jest ta gierka. Grafika, to akurat jest najmocniejszy element NFS Pro Street. Ale nie przebija tej z Test Drive Unlimited. Ocena 9 w CDA mówi chyba sama za siebie. Wg tamtejszych redaktorów jest to najlepszy NFS od czasów Porsche. Jednak problemem są wymagania sprzętowe z kosmosu. Jak masz next-gena jakiegoś (X360, PS3), to zakup jest dobrym wyjściem, ale na kompa…ja mam 7600GT i demo kiepskawo mi śmiga. Większość na LOW ustawiona, tylko detale dotyczące samochodów na High i wtedy niby da się grać, ale…co to za gra. Z pewnością nie opłaca się na to wydać tych 139zł, czy nawet po obniżce tu i ówdzie 119zł. Przynajmniej wg mnie. A zwłaszcza, że na półkach stoi Test Drive Unlimited za niecałe 40zł, oferujący o wiele więcej niż byle NFS, a jakie możliwości online. I niższe wymagania. Jeśli chcesz kupić NFSa jakiegoś, to z tych lepszych będą Porsche, U1, U2, Most Wanted no i ten nieszczęsny Pro Street o ile dysponujesz bardzo wydajną maszyną.

Proszę nazwać temat konkretnie.

według mnie najlepsza częśc to underground ten klimat, muza, i tuning przebija późniejsze NFSy, przeszedłem go chyba z 4-5razy, fajny jeszcze był underground 2, ale ciut przydługi

Gra cofnęła się o 10 lat? Uwielbiam tych, którzy raz zasłyszaną opinię później powielają samemu nawet nie sprawdzając prawdziwości tej tezy. Otóż drogie dzieci - gra wnosi wiele nowego - 1. Nowy tryb (próby prędkości), 2. Inne tryby są urozmaicone (np. oprócz Dragu jako takiego jest również jazda na dwóch kołach itd.) 3. Gra wnosi np. uszkodzenia samochodu, przypisywanie auta przy kupnie do danego typu wyścigów itd 4. Ciekawi mnie teza jakoby “grafika była dziecinna”. Yyy a jaka to jest “dorosła” grafika? Nie gadajcie tylko, że za dużo tu kolorów - w końcu po to właśnie macie możliwość upiększania aut, aby móc je również wymalować itd. A co jest dziecinnego np. w asfalcie? Jak inaczej to przedstawić żeby nie było dziecinnie? 5. Że gra jest robiona pod dzieci? Pierwsze słyszę - bo niby na dwóch pierwszych poziomach są linie które Ci pomagają, a auto samo hamuje? BŁĄD - auto hamuje samo na pierwszym poziomie trudności, na drugim linia tylko zmienia kolor na czerwony jeżeli jedziemy zbyt szybko, ale nikt nie karze nam hamować. Co za problem przełączyć poziom trudności? 6. “Bo PS to ogólnie szit i wielkie g***** jest - wszędzie tak gadajom”. Może i “gadajom” ale tylko ci co albo nie dają rady i są sfrustrowani wcale nie niską trudnością gry, albo ci którym po prostu gra nie pójdzie. Ot, coś w tym jest - szkoda że ludzka głupota odbija się na ocenie gry. Swoją drogą - do autora tematu - właśnie ze względu na tego typu elokwentne odpowiedzi, zamiast zakładać taki temat najpierw zaznajomiłbym się na Twoim miejscu z ocenami wystawianymi przez renomowane pisma czy portale. I tak:

CD-Action - ocena 9 i znak jakości

Gry-Online.pl - 76 %

Moim skromnym zdaniem - opłaca się grę kupić. Idealna nie jest, ale potrafi wciągnąć :wink: - moja ocena to 87% bez patcha, a po zainstalowaniu go - 93%. Pozdrawiam

A właśnie, że na drugim poziomie trudności też hamuje za ciebie tylko w mniejszym stopniu. Do grafiki się nie czepiam, jest dobra. Ale włąśnie w tym problem. Producenci skupiają się tylko na grafice. Nie o to chodzi. Ważniejszy jest klimat. Gra jest nie dopracowana a fizyke jazdy przynajmniej w drifcie pozastawię bez komentarza (w gripie i dragu może być, ale drift tak nie wygląda). A co do ocen w CD-Action itd. to oni prawie wszystkie gry dobrze oceniają a już napewno takie znane produkcje jak nfs.

ludzie! ja was nie rozumiem!

narzekacie na to że wyścigi są tylko w nocy

inni że w prawdziwym świecie tuningu nie ma takich aut jak lambo albo SLR…

ten NFS IMO jest lepszy od porsche 2000… a narazie żaden NFS nie przebił jej…

a jeszcze inni że można zniszczyć auto… i bardzo dobrze bo w NFSUG2 jeździ się tylko po bandach :stuck_out_tongue:

jeszcze jak wydadzą końcowego patcha (ze wszystkimi autami i trasami) to będzie gra tego roku :slight_smile: (w kategorii wyścigi :slight_smile: )

plusy i minusy:

+można zniszczyć auto

+można manualnie go tuningować

+muscle są bardziej realistyczne (moment obrotowy) niż w carbonie (camaro ss bez tuningu wyciąga 250km/h a przecież ma niski moment obrotowy)

+legalne wyścigi (jak były nielegalne to gracze też byli nielegalni :smiley: )

+dużo aut

-niektóre zablokowane :frowning:

-trochę krótka (ale nie tak jak carbon :stuck_out_tongue: )

-nie jest to oryginalny pomysł… (gra jest podobna do TOCA…)

moja ocena to 93% a ze wszystkimi odblokowanymi autami to 99% :smiley: (stówy nikt nigdy nie daje :D)

Jednym słowem gra zasługuje na miano najlepszej ściganki 07\08