Ocena zestawu do 2000 zł (+/- 100 zł)

Dzieci Neo powinno się banować :-o

Jak się jest dzieckiem Neo to nie wysyłają 8)

Nie odczujesz różnicy przy innych sterownikach, a na tej płycie czegoś ważnego co można zauważyć nie poprawili

Witam. Mam mały problem, mianowicie podczas instalacji XP widziało mi 130 gb, bo tyle widzi bez sp2, utworzyłem dysk C systemowy 40 gb,

jak teraz mam utworzyć pozostałe dyski i wykorzystać resztę pojemności dysku?

menu start -> prawym klawiszem na Mój Komputer -> zarządzaj -> przystawka zarządzanie dyskami.

Dzięki technik_elektro :slight_smile: . Został mi jeszcze jeden problem, też sprzętowy.

Nagrałem na starej nagrywarce dane na DVD+R i na tamtym starym kompie widzi płytę, na laptopie widzi, a tutaj na nowym Optiarc nie widzi :frowning: .

Wgrałem najnowszy firmware 1.03 i dalej nic, nawet Nero nie wykrywa płyty.

I jak mam skopiować dane skoro to normalna sprawna płyta jest :stuck_out_tongue: .

masz na składzie jakiś inny napęd dvd ??

Mam, ale czy to jedyne wyjście przenosić napęd z innego kompa specjalnie dla jednej płyty?

wygląda na to że tak.

Dzięki technik_elektro , wiesz może czemu tak było? :stuck_out_tongue:

Mam jeszcze pytanie, podczas uruchamiania komputera piszczy głośno 2 razy i się uruchamia,

potem jakaś część cichutko piszczy przez ok. 2 minuty a potem już wszystko gra, czy tak ma być?

może niepoprawne wypalona płytka.

dziwny objaw ale skoro wszystko działa jak należy to po porostu odłącz głośniczek :P. ewentualnie przeczytaj co oznaczają 2 piknięcia podczas POST-u dla biosu AWARD/AMI w zależności jaki posiada twoja płyta główna.

Ok, dzięki technik_elektro :slight_smile: teraz wszystko gra, tylko kurczę jeden z wentylatorów chodzi strasznie głośno nawet przy najmniejszej w BIOS-ie szybkości 60%,

czy to możliwe, że to ten malutki na płycie głównej? :stuck_out_tongue:

BTW: Myślałem, że z podkręcaniem będzie lepiej, jak ustawię na 210 (to chyba FSB? :P), żeby pamięci mieć równo na 800 MHz,

wtedy proca mam na trochę ponad 2400 i już mi się gry wieszają i komp wiesza, dziwne.

http://pclab.pl/art18890.html

gdzies widziałem test 150 najnowych kart graf ale nie moge znalesc tego

http://pclab.pl/art28888.html < tu