Ocencie kompa

aha dobshe wiedziec

Ja osobiście bym wymienił pamięci. Zamiast googd ram polecalbzm nap Kingstony, lub kingmaxz a jezeli masy wiecej pamieci to np pamieci Patriot…

Ram Goodram jest lepszy od kingstona czy kingmaxa.

:shock: to źle byś polecił. GoodRAM to bardzo dobra firma, a pamięci GoodRAM kręcą się bdb. Dodatkowo Made in Poland.

A co GR zły?

Acha… żeby pochwalić się kolegom w piaskownicy, a ja mam Kingstony, a wy nie.

GR (2x1 667) są robione na Infentonach (chyba tak się pisze), podkręcają się lepiej niż Kingstony. Obsługa tech kingstona nawet nie wie na jakich kościach są ich produkty.

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2510-4

GR made in Poland, Kingston China czy Tajwan.

O takiego ataku sie nie spodziewałem :o

Ale skoro tyle osób uważa że się pomyliłem znaczy zapewne, że się pomyliłem :wink:

Moje stwierdzenie wynikało z tego że gdy pracowałem w serwisie to padnięte pamięci GR zdarzały się o wiele częściej niż Kingstony czy Kingmax. Ale to było 1.5 roku temu. Pewnie się co nieco zmieniło…

hehehe wojna o ram który lepszy ja wezme good ramy bo mam good ramy 2x256 w starym kompie jush ponad 2 lata i super lataja :D:d

Jedynym “Super” w Good Ram to cena… proponuje poszukać coś w Patriot-ach:P

Można więcej argumentów? Czy się skończyły?

~500 zł nie kupi się 2 GB PDP, 1GB w grach to mało, nie opłaca się kupować drogich ramów do płyty typu P5N-E, ramy do wysokiego o/c procesora nie muszą mieć wysokich taktowań i wyjątkowo wysokich możliwości o/c typu 667 @1000 lub wyżej.

A zasilacze jakie były w tych kompach?

Zazwyczaj Modecom’y 300-350W Ale to raczej nie powinno mieć znaczenia. Jeżeli jednym pamięciom zasilacz sprawia problemy a innym nie to też o czymś świadczy. Chyba, że Twoje pytanie zmierza do czegoś innego…

Ja tylko oceniam, a co żeś się tak uwziął, czy to jakieś kompleksy wychodzą w związku nie posiadaniem Kingstonów :wink: ? Sugeruje, że firma na “P” robi to o wiele lepiej niż GR.

A co takiego lepszego jest w PDP Patriot?

Widocznie coś jest.

http://rankingi.chip.pl/ranking_16678.h … 0dc8749610

Ale coś dla odmiany, żeby jeść margarynę zamiast masła.

http://www.goodram.pl/421

Pez testami się kierujesz buahahaha daj już spokój.

Do normalnego użytkowania, bez ekstremalnego OC wystarczą GoodRAMy.

I dużo, dużo więcej. Polecane przez liczne redakcje, na wielu forach.

A czym się kierować McDracullo? Znasz coś bardziej obiektywnego?

Nigdy tego nie kwestionowałem. To jest moje zdanie dot. pamięci. Każdy kupi to co mu najbardziej odpowiada.

Własne doświadczenie oraz spostrzeżenia podczas testowania konkretnego sprzętu. Opinia znajomych.

Sam możesz lepiej zobaczyć jakie to jest niż przeczytać o tym artykuł.

Ot i kryteria obiektywne. Błażej i tak 10 rodzajów pamięci będziesz testował na tym samym sprzęcie, żeby mieć miarodajne i obiektywne wyniki a nie każdy rodzaj na innym.

ja tych ramów nie będe podkręcał ani kompa całego nie będe podkrecał bo to jest nie potrzebne a mam pytanko

KIEDY JEST PREMIERA W POLSCE I KIEDY DO SKLEPY TRAFą NOWE GEFORCY 8600 ULTRA.

Zacznijmy od tego, że te pamięci są do ekstremalnego OC. Do normlane użytkowania i w miarę spokojneg overclokingu wystarczą te GoodRAMy. Nie rozumiem więc po co polecasz pamięci warte dużo więcej kasy, skoro dla 70% użytkowników wystarczą GoodRAMy?

Tymbardziej GoodRAM.

  1. Nie krzycz

  2. Najnowsze plotki mówią, że dopiero w kwietniu :frowning:

Ok, ale wytlumacz mi dlaczego “normalni uzytkownicy” wola kupować GoodRamy [np] /667mhz/ CL.5] jak za niewiele wiecej, okolo 25zł mamy już Corsarze XMS2 [1GB [2x512] /675Mhz/ CL.4 +radiatory] ??