Ocencie komputer PC

http://nic-nac-project.de/~belial/gigus/komp.jpg (karta graf nie 1024 bo bez sensu,zamiast tego wole 512mb) ocencie , planuje wydać 2000zł na PC może troszeczke przekroczyć ale wolałbym zeby ktos mi powiedzial czy ta karta graf jest wystarczajaca zeby zagrac na max detalach w najnowsze gry? Jesli nie to sugerujcie inne karty graficzne pasujące do kompa :stuck_out_tongue: do 100zł więcej max… najlepiej gf ale radki też :slight_smile:

procesor do wymiany na e5200 seria E7X00 służy do nabijania kasy intelowi :stuck_out_tongue:

zmień płytę główną na MSI P45 NEo2-Fr ma wyższe oceny w testach :wink:

ramy na Patriot llk 2x1GB CL4 800Mhz,

gf9600gt za 440zł to jakiś żart ? co to za sklep za 30 -40zł więcej idzie dostać 4850 który łyka odgrzewanego kotleta serii 9 od nv na śniadanie :smiley:

dysk weź samsung F1 320Gb

do czego ci stacja dyskietek ? :lol:

reszta ok :smiley:

kiedyś była po to żeby odpalać dosa (dyskietka win98) ale można to zrobić na każdym pendrive jakby co :wink:

klopas , czasami się przydaje, ze starszymi wersjami programów.

A tak to:

Procesor trochę nieopłacalny. Możesz dołożyć i wziąść e8xxx, albo sfolgować e5200 + chłodzonko i kręcimy.

Dysk… W gruncie rzeczy mógłby być, ale ja bym pomyślał nad jakimś Samsung`iem z serii F1, albo WD. Samsung ma dobry stosunek pojemności do ceny, natomiast WD cechuje jakość.

Płyta i stacja dyskietek: Jeśli masz dyskietki z programami to weź, jak bierzesz, ale jeśli nie, to nie musisz jej brać, bo nowe komputery potrafią obyć się bez niej. Wtedy zamiast tamtej płyty weź P5Q Pro.

Napęd: b. dobry, możesz pomyśleć o Pioneer 216, ale ja bym został przy LG.

EDIT:

CO?/ :o

po co mu P5Q Pro ? tylko ty ja polecasz…

a nawet nie masz z nią żadnego doświadczenia a to że chcesz ją kupić nie znaczy że jest najlepsza…

p.s. po co powtarzasz to samo co ja napisałem, posta chciałeś sobie nabic ? :expressionless:

steemm dzięki ale widzę że polecasz to co poprostu masz ;). A jeśli chodzi o procek to core2duo nie jest najlepszy? I kartę z jakiej firmy? A co do podkręcania to nie za bardzo chcę tego robić :expressionless:

on ma taką zasadę, że w każdym temacie musi polecić tego swojego,

najlepszego, najładniej pachnącego asusa, więc przyzwyczaj się do tego…

poleca sie to co obecnie jest najlepsze… ,

no wyjątkiem jest plunio7

owszem core 2 duo jest najlepsze ale tylko w przypadku serii E8X00 seria E7X00 jest bardzo nieopłacalna jeśli brac pod uwage że E7200 zaczyna się od 360zł a E5200 od ~250zł

OK, nie polecam tego co mam, polece co innego.

Intel Core 2 Quad 6600

Gigabyte GA-EP31-DS3L

Kingston 2x1GB 800MHz

GF 9500GT

Seagate 400GB

LiteOn DVDR LH-20A1S OEM Black

Modecom Debut Silver-Black b/z

ModeCom FEEL 3-500 ATX 500W PFC

…bauhahaha

Chec tylko wiedziec czemu ludzie chca sie koniecznie wyrozniac i miec inne komponenty od tych najbardziej oplacalnych? Jak ktos juz kupil cos to ty nie kupisz bo co? Nie bedziesz mogl zaszpanowac na ulicy/dzielnicy? Smiac sie chce…

ależ dlaczego nie dezett :), chcę mieć komputer do 2100zl max! I ma być wydajny w grach(najnowszych) , tak żeby mnie nic nie *** ;).

:hahaha: XXXXX

Intel Core Duo E5200 2.50 GHz BOX » Opis 255,00 255,00

PIONEER DVD+/-RW DVR-216D czarny OEM » Opis 84,00 84,00

Corsair VX450 450W » Opis 233,00 233,00

Cooler Master Elite 334 czarna » Opis 133,00 133,00

Patriot DDR2 PC6400 2x2048MB 800MHz CL4.0 EP LLK » Opis 225,00 225,00

MSI P45 Neo2-FR » Opis 392,00 392,00

Samsung SpinPoint F1 HD642JJ (640GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300, NCQ) » Opis 235,00 235,00

Palit XpertVision Radeon HD 4850 512MB DDR3 PCI-E BOX » Opis 490,00 490,00

Wartość produktów: 2047,00 zł

giga89 proponuję Ci znalezienie bardziej kulturalnych synonimów do słowa, którego użyłeś w swoim poście.

To zakryłem. Pozdrawiam.

No jak chlopak chce sie wyrozniac i szpanowac - moze sie chwalic (bardzo*) wydajnym 4-rdzeniowym potworem!

Do tego full wypad grafa - uciagnie crysisa na full detalach!

W ogole swietny zestaw!

=D> =D> :smiley: :smiley:

na feelu :x to tego ta karta bez komentarza :x

przecież ja nie chcę 4 rdzeniowego bo po co ?:). Chce w miare oszczędnie i wydajnie

mati75 , tak to jest jak sie nie rozumie celowego działania :x bez komentarza

dezett takie coś podał tak sobie

Przed chwilą byłem w Warszawie. Pan jakiemuś państwu polecał gigabyte`y. Szkoda, że nie zobaczyłem jakie.

A tu wreszcie ktoś mądry się wypowiedział:

http://3d-info.pl/index.php?showtopic=7 … #entry5666

Łyso?

HAHAHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH… :smiley: :smiley: :smiley: =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Chyba se zarty robisz? Jak utwierdzasz sie w swoim przekonaniu na podstawie opinii 1 czlowieka to brawo.

Zakonczmy temat - zestaw matiego bierz i po problemie.

Przepraszam, ale to Wy zaczęliście po opinni jednego człowieka z egiledy. Fifty fifty.

Nadal jest to smieszne - wiesz czemu?

Bo na egieldzie ten “czlowiek” przeprowadzal test, a ten twoj czlowiek to chyba nie. Napisal tylko, ze Asus P5Q bedzie lepszy do podkrecania. Fajnie tylko 1 pytanie - skad wie? Od brata kolegi stryja? Czy jak? Moze sam ma i zachwala? A?