Ocencie PLZ

Mozecie ocenic moje logo które chce wladowac na strone na temat gier komputerowych typu Operation Flashpoint medal of Honor oraz Call of Duty ?! PLZhttp://img53.exs.cx/img53/9951/officiallogo5ic.jpg

Lewa strona niewyraźna, mało czytelna.

Użyj innej czcionki, która będąc podobnej wielkości będzie do odczytania. :smiley:

Napis Dżasny jakby był oderwany od całości.

:x-mas:

Dzieki za radę

Fajna tylko ma te wady co napisał GF.

Nieczytelne i lekko rozmazane :frowning:

W jakim progsie zrobiłeś ?? o ile można wiedzieć … :clever:

Mnie sie podoba :smiley:

wiecie zła jakosc dalem i jest za małe bo mnie wywalali z kompa… :D(Nędzne alibi ale prawdziwe) Ale postaram sie nastepnym razem… :smiley: Robiłem to w Photoshopie 7.0 PL :P. Czy są łatki do tej wersjii ?

Łatki? Tzn. Pluginy? Czy co?

Napis “Operation Flashpoint” mógłby być większy.

Wszystko takie rozmazane :lol:

Witam,

logo wygląda, jakby strona miałabyć o kimś, Kto się nazywa dzasny , a nie o konkretnej grze. Taki podpis świetnie prezentowałby się np. w prawym-górnym rogu, ale pomniejszony i umieszczony pionowo. Ty byś wiedział, że tam jest twoje logo, a dociekliwi również by do tego doszli. Uwagi przedpiśców oczywiście wciąż aktualne. Poza tym jestem zawiedziony,bo myslałem, że będę oceniał jakąś laskę o ksywie PLZ, ewentualnie obrazek w jakimś nowym formacie, a tu zwykły jpg. A może to było proszę. Tak czy inaczej, naciąłem się… :wink:

ujdzie w tłumie :twisted:

Ok dzieki wielkie postaram sie nastepnym razem.Niepotrzebnie wyszedłem z takim badziewiem pod publikę :smiley: (temat do zamkniecia)

jak dla mnie może być nie wiem czy to twoj pierwszy wyczyn czy już sie bawiłeś w to więc ocania jako dobre :slight_smile:

Marne. Przede wszystkim to nie logo, a bardziej banner. Zakładam jednak, że o to chodziło. Tekst mało czytelny (flashpoint) i ginie w natłoku słabych, niespójnych kolorystycznie grafik. Przeczy założeniom prezentacji wizualnej: trzy czcionki w bannerze? ok, ale tylko jedna powinna być przewodnia. Mówiąc prościej - tekst po lewej może być elementem tła a jeśli ma być ‘do czytania’ to powinien być utrzymany w czcionce zbliżonej do napisu flashpoint. Zbyt rzuca się w oczy dzasny - po co to w ogóle tam jest?

Jest to moj -dziesty wyczyn … postaram sie i nawiaze to w/w krytyk

No może być tylko zamazane takie :wink:

wszyscy cie krytykuja ale ja mysle ze jest niezle. Wprowadzisz pare poprawek i bedzie super :wink:

No nie wszyscy :smiley:

Dzieki wszystkim :smiley: Ja chcialem tylko przedstawic czesc moich mozliwosci