Ocencie PLZ

Moja sugestia jest następująca:

  • pracuj na grafice większej niż docelowy rozmiar (np. na grafie dwa razy większej) - możesz uzyskać ostrzejszy obraz po przeskalowaniu skończonego dzieła niż jak od początku pracujesz na takim małym obszarze

  • zastanów się nad czcionką i kolorami; jeśli to ma być na stronkę - wybierz do trzech kolorów (powiedzmy: do 4-5 z odcieniami, np. 2x zielony, pomarańczowy, czarny) i utrzymaj w tych kolorach/odcieniach całość (także bannera)

  • dobierz jakąś zbliżoną do flashpoint czcionkę, np. stąd i w niej reprezentuj tekst

  • ponieważ całość nawiązuje do tematyki wojennej możesz pokusić się o coś na kształt raportu z pola bitwy w tle (ale wtopione, żeby nie zmuszało do lektury); czcionka zbliżona do maszyny do pisania do courier, ale pod wspomnianym adresem masz ładniejsze (pamiętaj, że tekst ma się stać częścią formy a nie treści)

  • popracuj trochę więcej z warstwami i lassem, użyj warstwy np. koloryzującej (takie kółeczko biało/czarne na dole palety warstw w fotoszopie - tam są warstwy efektów) i zgrupuj ją z poprzednią (ctrl+g albo w - jakoś nie pamiętam)

  • poświęć na to nawet i 10h, najlepiej na przestrzeni 2-3 dni

Czytasz moje posty!!? wyraźnie napisałęm ze pomniejszyłem logo a nie pracowałem w takim małym!!:] A tak pozatym to W photoshopie pracuje od kilku miesiecy wiec znam sie troszeczke :]

No widzisz, ja pracuję od kilku lat i też się troszeczkę znam. :wink:

Faktycznie - przeoczyłem że pomniejszyłeś. :oops: Dziwi mnie jednak blurowatość całości - te ilustracje musiały być niskiej jakości. :confused:

Powiększ logo to może napis będzie lepszy.I napis dżasny nie pasuje(tak na środku loga) i ten napis Flashpoint jest za mały.On powinnien byc największy.

Faktycznie, napis Dżasny jest tam niepotrzebny (sugeruje grę o takim tytule). Lepiej by było tak, jak napisał maniooo. Zamiast tego wstawiłbym tam jeszcze nazwy pozostałych dwóch gier (to, co teraz, sugeruje stronę wyłącznie o Operation Flashpoint, a nie o grach wojennych ogólnie). Z mojego punktu widzenia, jako gracza Call of Duty, strona jest mi nieprzydatna (bo nigdzie tam nie widać, że strona jest też o Call of Duty).

Poza tym dwie górne grafiki jakoś nie pasują do całości (mam na myśli te skrajne - prawa zbyt jaskrawa, lewa, jako jedyna czarno-biała, wygląda jak wstawiona przypadkiem).

napisz wieksze to operation flashpoint

z tego co wiem treść tej wiadomości to: “Bardzo chcę dostać bana na cały rok, na dostęp do forum z mojego nr. ip, będę za to bardzo wdzięczny” :twisted:

A co do logo, może być, tylko te obrazki są za bardzo kwadratowe :slight_smile:

Noworoczna kasacja topiców nie związanych z tematyką wątku :smiley: