Oceńcie ten komputer do gier

Cześć. Zamierzam kupić taki kumputer:

Procesor - AMD Phenom II X4 925 2.8GHz - 499zł

Płyta - AsRock M3A770DE - 230zł

Grafika - Gainward GeForce GTX 460 768MB DDR5 - 699zł

RAM - Geil 2GB 1333MHz CL9 Value - 149zł

Dysk Twardy - Samsung 500GB F3 - 155zł

Nagrywarka - Samsung SH-S223C SATA (black) - 90zł

Zasilacz - Fractal Design Integra 500W - 220zł

Co o nim myślicie? Ma być głownie do gier. System to będzie Windows 7 64bit

P.S. Czy będzą mi na nim chodziły na max detalach bez lagów następujące gry:

Assasin’s Creed I, II, Brotherhood

Gothic 3, 4

CoD 4,5,6,7

LOTR Conquest

Risen

Medal of honor Tier1

Myślę, że bez większych problemów, na pewno AC I, II, Gothic 3,4 ,CoD i Risen bo chodzą dobrze u mnie na dużo słabszej konfiguracji. Co do reszty nie wiem ale nie sądzę, żeby nie działały :slight_smile:

BTW. Gothic 3 i Risen są wypadkowe więc nie nastawiaj się na brak lagów bez względu na to jaki sprzęt kupisz :stuck_out_tongue:

na co ci 64-bitowy windows na 2 gb ram??32 wystarczy

Kosti,on myśli przyszłościowo,za moment będzie trzeba mieć 4 GB ram,a tego 32 bitowy system już w pełni nie obsługuje,bez sensu potem kupować ten sam system w wersji 64 bitowej,będzie to faktyczna śmierć XP,64 bitowa wersja XP jest za słabo rozpowszechniona,Gothic 3 tnie się na wszystkim,jest zabugowany,sam przez to nie przeszedłem trójki,mam oryginał,a i tak są niezłe szopki,łącznie ze znikaniem NPC

Ja bym zmienił zasilacz bo ten to raczej nie bardzo- po firmie widzę. Do tego oprócz tej zasilki komp jest bardzo dobry, nic nie trzeba zmieniać:) Do tego jeśli mowa o gothic3 to np na patchu 1.73 na moim sempron 2300+ @1.9, 1,5Gb RAM, radek 3650 512MB DDR2 AGPx8 , który jeszcze do środy pochodzi xD dawałem radę grać nawet i to mogłem grafikę sobie polepszyć i cieszyć sie grą. Oczywiście były momenty, np podczas obracania kamery takie ścinki, ale to i tak o niebo lepiej działało niż bez patchy:P Ja też nie skończyłem, ale jak dostane nowego kompa, prawie podobnego j.w to spokojnie na 1.74 patchu + quest pack się przejdzie na full detalach, a ścinki chyba będą, ale to z tego że świat jest ogromny itp. Ale to nie będzie przeszkadzać w niczym.

I bym zmienił sklep, albo grafikę na inną gtx460, bo ja np tam gdzie będę brał to ten gainward kosztuje 619zł. Jeszcze jedno na dx10 spokojnie pograsz, nawet dirt2 patrząc na testy to da się grać w dx11. ten geforce to jest minimum by móc w coś pograć na przyzwoitym poziomie i nawet z dx11, choć tu nie każda gra.

krzys6e , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

krzys6e ,na twoim sprzęcie nie będzie problemu,nie wiem jak wy mi na dwóch komputerach:

P II X4 965 @ 4,0 , 4GB RAM,HD 5770 VAPOR-X

Athlon II X2 250 @ 3.8 ,2 GB RAM,HD 4850 @ 755/2300

Chodzi Gothic 3 bez problemowo bez żadnych przycin,haczeń itp.Zainstalujcie sobie najnowszego patcha i będzie dobrze.

Ram oczywiscie dokupie. Czyli moge bez wachania kupowac ten sprzet?

Tak,ale zasilacz inny bym wziął.

Najlepszy zasilacz do 200zł to zdecyowanie ten: http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/406729#from35101

brał bym ten http://allegro.pl/nowy-zasilacz-seasoni … 60491.html ,jest tańszy a w sumie środek ma ten sam co Corsair.