Oceńcie ten komputer-dzieki

SIEMA CHCE SIE CIEBIE SPYTAĆ CZY TO DOBRY KOMP :

DWURDZENIOWY PROCESOR 2X 2,8GHZ PENTIUM D 915 ,GRAFIKA GF 7300 GS TURBO CASH 128MB DDR2 TV DVI,CZYTNIK KART,NAGRYWARKA DVD-RW,RAM 1024MB DDR2 533 MHZPCI…

I CZEMU WGRYWAJĄ W NOWYCH KOMPACH LINUXA??

I JAKI LEPSZY MONITOR BENQU 17 CALI CZY HP 17 CALI ???

Grat

I CZEMU WGRYWAJĄ W NOWYCH KOMPACH LINUXA??

ŻEBY NIE KRZYCZEĆ

Podaj ile możesz wydać tylko bez KRZYKU

CZEMU GRAT?? LEPIEJ JEDEN PROCEK 3,0MHZ ?? NIZ DWA DWURDZENIOWE?? NAPISZ TEN KOMP KOSZTUJE 1600ZŁ CZEKIAM NA SENSOWNE WYPOWIEDZI I UZASADNIONE A NIE TYPU GRAT

nowy1234

te koleś caps off !!

komp jest słaby pentium 4 jest słaby … ile chcesz wydać na kompa ?

Nie wszędzie wgrywają…

Zależy od producenta.

Generalnie komp z preinstalowanym linuxem jest tańszy o 300 - 400zł. (windows kosztuje a linux nie )

1600zł powiedz mi ile on ma mhz jak jest 2x2,8mhz ??

JAki dysk

dysk 160gb

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 19:45

a jak zmienie sam zrobie formata linuxa i wgram win xp trace gwarancje??

Czytaj warunki gwarancji.

Jednak gwarancji nie stracisz z jednego prostego powodu - wolno Ci ingerować w zawartość dysku twardego. To by było tak jakbyś nie mógł wgrać np. office bo stracisz gwarancję.

Na 100% gwarancji się nie traci.

CZEKAM NA OPINIE KOMPA CO JEST SŁABE CO DOBRE ITD… NA ILE MHZ BEDZIE MI CHODZIC TEN PROCEK WJ!!DZIEKI

Lepiej na Athonie i karta z TURBO CASH to pobiera pamięć z komputera.

Wyłącz caps

Biez BENQU 17 CALI mam i jest spoko :mrgreen: :mrgreen:

Żałowy ten komp :frowning:

A może zdradzisz jaka płyta główna ma być tam zamontowana? :o

Jaka nagrywarka?

Jakiej marki dysk?

Jakiej marki RAM?

Coś mi tu waniajet hipermarketem lub jeszcze innym wynalazkiem :x .Zgadza się???

I wyłącz caps locka jak piszesz. :evil:

W takiej cenie nie kupisz dobrego kompa chyba że tylko i wyłącznie do biura

Przy odrobinie wysiłku owszem.

Do czego ten komp?

Tan komp co podajesz to chyba z supermarketu :x

wyłacz Caps Lock!

Tak to komp tak jak by z hipermarketu ,ale co to za róznica przecież procesor firmy intel ,karta firmy gf ,ram nie wiem,dysk samsung i płyty głownej tez nie znam, ten komp ma byc do netu i do gier,a co naprawde jes lipny??

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 23:24

a co tam może być nie tak??jakiś chaczyk?? sprawdzałem te cześci na allegro i mniej wiecej tyle samo by mnie wyniósł ten komp, więc??Coś sie bedzie psuć(bedzie na gwarancji)??Czy jest poprostu słaby jak dla was??czekam na wasze wypowiedźi

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 23:25

a kupuje go z awansu bo biore go na arty i tam mam bezoprocentowania itd…

Wszytsko może być zintegrowane i zrobione tak że nie wprowadzisz późneij żandych zmian

W tej cenie to jednak AMD

Chodzi Ci chyba o NV… defacto kiepska ta karta… :frowning:

no własnie pewnie no-name

Czyli jednego z najważniejszy podzepsołów, od którego zalezy stabilnośc jednostki.

A co z zasilaczem? No-name czy Codi?

napawde tym bardziej że ma być do gier a więc w tej cenie to polecam Semprona lub Athlona.

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 23:29

masz bezprocentowo ale ubepizeczenie kredytu wyniesie Cię tyle co oprocentowanie. Przeczytaj umowe!

Komputery z hipermarketów są powiedzmy delikatnie do d… kiepskie specjalnie wyjmowame ze śmietnika części pamięci no-name dyski z buforem 2 mb grafiki i płyty z odrzutu + turbocahe / hyper memory, a zasilacze jak waży 100g to masz potenge miałem w rękach zasilacz z hipermarketu smierdziało jak by w nim krasnoludki zrobiły ognisko w środku 2 blaszki niby radiatory transformator mały że ledwo go znalazłem kable cienizna, i kondensatory może ze 4-5 było wylane.

Noi ale jeśli nie bedzie zintegrowana ani karta ani nic to co też źle ?? No wiem ze może zasilacz no name chodz nie jestem pewien toi co przeciez jest gwarancja itd… nie wiem juz sam czy go brac czy nie