Ochrona przed reklamami - IE Adblocker

Witam serdecznie. Zainstalowałem dzisiaj w mojej przeglądarce (Internet Explorer 9) IE Adblocker. Jest to dodatek, który umila nam oglądanie stron internetowych blokując często niechciane przez nas i baardzo często denerwujące nas reklamy.

Do pobrania: http://ieadblocker.codeplex.com/

Na pewno używacie jakieś inne przydatne dodatki w IE9. Co polecacie?

Pozdrawiam

[bezpieczeństwo] ?

Rzadko używam IE9 ,ale dla mnie przydatny to Mouse Gestures czyli gesty myszy :wink:

ADSTOP.PL

Do blokowania reklam, wyskakujących okienek, czy innego paskudztwa na www polecam jeszcze dodatek Simple Adblock

@grandmaniek2010 ale Simple Adblock jest płatny ,a z płatnych najlepszy i bezkonkurencyjny jest Ad Muncher ,do wszystkich przeglądarek + programów, i możemy go nabyć z komputerświat za +/- 5zł.

Hmm… Spójrz TU Używam go od naprawdę dawna i nie widziałem opcji / tudzież nigdy nie krzyczał o jakiekolwiek płatności.

@grandmaniek2010

Ale nie używam ,także nie wiem jak to jest :wink:

Speckie - sprawdzanie pisowni ,po instalacji trzeba pobrać polski słownik.

WOT - WOT dla IE :slight_smile:

Uwaga na Ad Muncher.Wywaliłem bo blokuje na poczcie powiadomienia z Allegro dot. zakończenia aukcji oraz dane kotrahenta.

Anawald , ,W razie gry to prawda ,choć nie sądzę , to wystarczy nie filtrować stronki :wink: - My filters > New > wrzucasz adres w polu i wybierasz “no filtering on URL” > Apply.

Niestety dalej blokuje dane kontrahenta mimo,że wyłączyłem z filtowania Allegro