OCZ 600W StealthXStream czy CHIEFTEC CFT-560-12S

Peter-88 dorwałeś jeden test na benchmarku i latasz z nim po wszystkich tematach. Zasilacz dobry, każdy Ci to powie, kto się zna, ale drogi. A tekst, gdzie próbujesz porównać wybór między feelami a w/w PSU =D> gdzie tu logika i racjonalizm? Uważasz się za eksperta, a nie widzisz nic poza proponowaną zasiłką twierdząc przy tym, że firma OCZ nie ma dobrych zasilaczy. Znawca ma to do siebie, że umie doradzić sprzęt w różnych przedziałach cenowych. Dokładanie 100zł mija się z celem.

Zasilacz 0CZ 600W ma to do tego, że jest głośny.

Ja uważam że ma dobre, przecież FSP Group nie robi dziadowskich zasilaczy typu Feel czy gorszych, ale to nie zmienia faktu że Corsair jest lepszy od OCZa.

Ale dokładanie 14 zł do Corsaira 650W nie mija się z celem.

Sam nawet nie twierdzę, że OCZ jest w tym wypadku lepszy od Corsaira, tylko uświadamiam pewne fakty.

Ale Panowie sytuacja jest prosta.

Mamy pomóc w wyborze jednego z dwóch podanych bo kolega chce mieć wszystko z jednej firmy i pewnie zaoszczędzić na kosztach wysyłki.

Skoro podał dwa zasilacze które nie są pierwszym lepszym padłem - a dobrym kawałkiem sprzętu to po co mu pisać o innych.

Jak chce to niech bierze OCZ a jak nie to Chiefteca - mi to obojętnie bo czy weźmie jeden czy drugi to i tak będzie to dobry wybór.

Ważne że nie wyskoczył z Codegen-em lub innym padłem ze znanej wszystkim listy która jest ciągle maglowana na forum.