OCZ Reaper 1066

Witam , nie wiem czy wszystko okej z moimi ramami 2x2 Giga OCZ Reapery 1066 Heatpipe. Problem w tym, ze chodza super nie mam zadnych zastrzezen ale bawilem sie programami od ASUSA i zauwazylem ze ramy te posiadaja za male napiecie 2.14 V . nic sie nie dzieje , komputer startuje normalnie ale program uwaza to za blad. Dodam ze reszta kompa to ASUS rampage formula x48 e8500 reszta kompa naprawde git. procek temperatury super 34 stopnie Celsjusza mobo super ale te ramy mnie denerwuja. Musze podniesc lekko napiecie . Na stronie producenta czytalem ze napiecia to 2.4 - 2.5 V . wiadomo ze czym mniejsze napiecie a ramy chodza poporawie tym lepiej ale asus probe uzaza ze te ramy potrzbuja wiecej ponizej screen

http://img176.imageshack.us/my.php?image=ramybo8.jpg

PS . prosze nie zadawac pytan zwiazanych z kolezanka na tapecie = poprostu mam sentyment do Sylwestra 2006 i zdjec z nim zwiazanych.

Dzieki z gory. pozdrawiam. Krzys :slight_smile:

ciesz się trafiła ci się porządna parka pamięci która działą stabilnie na nominalnie niższym napięciu.

o hehe. to teraz poprawiles mi humor :slight_smile: czyli wszystko okej z pamieciami i sa wrecz idealne do o/c rozumiem. dzieki za odpowiedz kolego,

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własne posty i usunąć błędy