Oczyszczanie zaśmieconego kompa bez formata pomocy

Witam wszystkich . Potrzebuje pomocy :smiley:

Sam jestem sobie winien bo od jakiegoś czasu ok 1miesiąc nie miałem zainstalowanego żadnego programu antywirusowego . Wczoraj nie mogłem połączyć się z serwerami google ani youtube , a inne strony działały , także miarka się przebrała i zdecydowałem się zrobić w końcu porządek w moim komputerze . Pierwsza rzecz jaką zrobiłem to ściągniecie Panda Global Protection 2010 (30dni free) .

Pokazał mi się komunikat , że wykryto narzędzie hakerskie: Exploit/MS05-036.gen , była tam możliwość usunięcia tego pliku więc tak zrobiłem ale okienko po chwili znowu wyskoczyło i tak kilka razy . Wcisnąłem ‘Zablokuj dostęp do pliku’ . Plik ten FLstudio410.exe mam go na pulpicie i nie da się usunąć (odmowa dostępu) .

Gram w pokera na partypoker i ugrałem sobie całkiem pokaźną sumkę . Dzisiaj od kiedy zacząłem walczyć z tymi wirusami , dziwny błąd wyskakuje i kiedy próbuje się zalogować na moje konto , program partypoker się wyłącza . Założyłem nowe konto i wtedy wszystko działa jak należy . Reinstalacja też nie pomogła . Zastanawiam się czy to , że nie mogę zalogować się to wynik mojej walki z wirusami , może panda coś tam usunęła z dużo , czy może faktycznie jakiś złodziej ma chrapkę na moje pieniądze . Tu jest zdjęcie tego errora http://rapidshare.com/files/322218650/d … m.bmp.html

Cały Boży dzień robi mi się pełny scan komputera i jeszcze się nie skończył . Do tej panda wykryła sporo tego ale generalnie to cały czas się przewija W32Lineage W32/Autorun , zresztą tutaj jest raport z pandy http://rapidshare.com/files/322218973/scan1.txt.html .

Moje pytania :Jak usunąć to narzędzie hakerskie ? Co to za error w partypoker ? Co mi radzicie ?

Ostatecznie pozostaje mi pełny format ale tego naprawdę chciałbym uniknąć .

Do wklejania screenów używaj http://imageshack.us lub http://wstaw.org, gdyż nie każdy ma czas na pobranie dużego pliku z RapidShare…

No i zapisuj zdjęcia w plikach mniejszych rozmiarów (JPG, PNG), a nie BMP.

Przed uruchomieniem poniższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).

Pokaż logi:

:arrow: OTL

Przestawiasz w nim Processes i Modules na All oraz wklejasz w dolne białe okienko Custom Scans/Fixes :

Klikasz Run Scan.

:arrow: System Repair Engineer

Smart Scan -> klikasz Scan.

Po skanie klikasz w okienku Save Reports i wklejasz zawartość powstałego logu.

:arrow: GMER

W GMER nic nie zmieniamy -> wciskamy Szukaj (skan potrwa kilkadziesiąt minut) -> po skanie Kopiuj.

Zawartość logów wklejasz na wklej.org lub wklej.to, a w poście dajesz link.