Oczyszczenie systemu

Kolega prosil mnie zebym przekazal do zbadania jego loga poniewaz chcialby oczyscic swoj system ze zbednych rzeczy…

Bardzo bym prosil o przyjzenie sie i stwierdzenie co jest zbedne w jego kompie i jak sie tego pozbyc z gory dziekuje w swoim i jego imieniu.

Pozdrawiam serdecznie

usuń wpisy HJT, a folder ręcznie

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot oraz All Files i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżki

C:\WINDOWS\System32\rpcc.dll

C:\WINDOWS\System32\rpccd.dll

C:\WINDOWS\system32\iljukmdj.exe

i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

ups…

jest problem :frowning:

wydawalo sie ze wszystko idzie ok ale uzywajac programu pocket killbox i wklejajac sciezki (po kolei bo wszystkich na raz sie nie dalo) komp zresetowal sie po usunieciu pierwszej sciezki i bylo ok a po usunieciu drugiej sciezki po resecie pokazalo sie okienko logowania i po wpisaniu danych pokazal sie komunikat trwa ladowanie ustawien osobistych itp. a potem na chwile pokazal sie pulpit i za chwile znow pokazal sie panel logowania i byla opcja wyloguj i tak w kolko :frowning:

Nie wiem co robic bo obiecalem koledze ze mu pomoge :frowning:

Jak masz płytę z XP zrób tak Reinstalacja XP

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … ntry109540 bez utraty danych przeczytaj uważnie nic nie starci :wink:

Ale zanim to zrobisz co anpisałem wyżej, to wejdź w tryb awaryjnym. Powiedz czy można wejść?

plyta z XP jest

nie idzie wejsc w tryb awaryjny poniewaz jest to samo co podczas trybu normalnego…

podczas wlozenia plyty z XP plyta ta wogole nie widzi zadnego dysku…

Spróbuj zainstalować jeszcze raz nośnik cd-rom.

mozna prosic dokladniej bo niestety nie wiem co mam przekazac koledze ze co ma zrobic (najlepiej krok po kroku)

mój komputer - właściwości - sprzęt - menedżer urządzeń - stacje dysków cd-rom - kliknij na rozgałęzienie. Jeśli nie widać nośnika cd-rom to zainstaluj go.

podczas wlozenia plyty z XP plyta ta wogole nie widzi zadnego dysku...

Domyślam się że nośnik cd-rom nie widzi płyty. :mrgreen:

ale wlasnie problem polega glownie na tym ze nie idzie sie dostac do tego kompotera (poczytaj wczesniejsze posty)

sprawdź zasilacz i czy kondestatory na płycie głównej nie są spuchnięte ani wylane. :mrgreen:

czy to mozliwe zeby przez usuniecie tych wpisow o ktorych mowil Gutek zasilacz itd przestaly dzialac?? :o

Nie to oddzielna sprawa, jeśli nic nie pomaga doradź koledze żeby poszedł z kompem do serwisu, albo niech zakupi nowy zasilacz. 8)

Nie jest to możliwe.

Jak wygląda sytuacja? Przejrzałeś temat, który wskazał Gutek2222 o reinstalacji XP?

Wrzuć nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

przejrzalem ten temat i nie za bardzo rozumiem co dokladnie trzeba zrobic bo jak juz wspominalem to plyta nie widzi dyskow :confused: