Od AVI do formatu DVD jak to zrobić?

(Uzzo) #1

pytanie jak powyżej.

tylko jest jeden problem. Jaki program używać? jak to najszybciej zrobić? i jak to wygląda z napisami? chodzi o to czy napisy będą albo lepiej to zrobić zaraz w nero? tylko tam nie widzę jak to zrobić z tymi napisami.

sorry za te pytania ale łatwiej mi było tak to umieścić

co polecacie? odpowiedzi mile widziane :slight_smile:

(Krzys92) #2

Avi2Dvd albo coś płatnego ConvertXtoDVD

(Ryszard Adamek) #3

Polecam The FilmMachine. Jest darmowy

(Darek Wiki) #4

temat już kilka krotnie przerabiany.

korzystaj z szukajki DB lub może z google :smiley:

(Uzzo) #5

właśnie bawię się z Any2DVD ale nie ma jakiś programów które to szybko robią bo ten strasznie długo to robi albo jest taki proces tego? :oops:

(P@zik) #6

Właśnie ja też z niego korzystam... Albo DVDRip

(Krzys92) #7

Prawdopodobnie nie, konwertowanie trwa długo coś między 1 a 2 godzinami czasami dłużej. Zależy jaki masz procesor.

(Dawidlfc) #8

ConvertXtoDvd bardzo dobry programik do convertowania... Film sie konweruje od godziny do poltorej... Polecam

(Uzzo) #9

mam procek taki 3000+ AMD

mi to zajęło prawie dwie godziny ale jakość nie najlepsza

musze pozmieniać ustawienia albo po bawię się z tym drugim programem

ConvertXtoDvd muszę go tylko go ściągnąć a jak to wygląda z wypalaniem na płytkę czy muszę w nero dać na filmy czy wystarczy ten plik co program przerobi wgrać jako normalny plik co radzicie? :?

(Jacek Jako) #10

Convert sam nagra płytę, szybciej przekonwertuje ale jest płatny i podczas testów będziesz miał na środku napis , Avi2Dvd sam nie nagra tylko utworzy plik który później musisz czymś zgrać,

(Uzzo) #11

to polecacie ANYDVD? tylko jest jeden problem jak już to przerobi to jakość jest taka sobie ale z napisami cośnie tak czyli nie ma polskich znaków może kodowanie inne dać? co radzicie :?

(Jacek Jako) #12

Masz forum Avi2Dvd i tam prędzej uzyskasz informacje o programie

http://www.videoaudio.pl/forum/index.ph ... howforum=7