Od ilu lat można mieć serwis komputerowy

Dzień dobry mam taką sprawe ,mam 15 lat i chciałbym miec serwis komputerowy a co slyzalem ze trzeba sie zarejestrować w urzedzie i tak mam wiedze na temat komputerów

Żeby prowadzić serwis komputerowy powinieneś mieć działalność gospodarczą, a żeby ją założyć wymagana jest pełnoletniość. Na początek możesz natomiast potrenować naprawy po znajomych - mogą Cię oni zatrudniać na umowę o dzieło od skończenia przez Ciebie 16. roku życia.

a dzialalność nie zajestrowana?

Ścigana przez policję skarbową. Narażasz opiekunów prawnych.

Działalność nierejestrowana jest traktowana jak zwykła działalność, a do niej też w zasadzie potrzebujesz 18 lat

https://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/7,79317,24917505,czy-dziewczynki-moga-sprzedawac-lemoniade-na-ulicy-niepelnoletnie.html

A bo się nie może zająć protestowaniem w Brukseli przeciwko zmianom klimatycznym jak normalne dzieci tylko mu przedsiębiorczość w głowie! :joy:

1 polubienie

Jak są to te chciwe zakonnice od dzieci z domu dziecka to by im się przydało, niby dzieci chodzą w śmieciach i jedzą śmieci a zakonnice dostają miliony monet i chyba na pozłacanie ścian wydają.