Od kilku godzin nie działa mi chomikuj.pl

Dzisiaj jak codzień odwiedziałem portal http://www.chomikuj.pl no i wyskoczył mi taki komunikat Server Error in ‘/’ Application. Myślałem że to przejściowe więc nie przejmaowałem się tym ale przed chwilą znowu odwiedziłem tą stronę i znowu pojawił się ten komunikat… Proszę o pomoc bo nie wiem czy to wina komputera czy może tej strony… Proszę o odpowiedz.

Przed chwilą wszedłem na stronę bez problemu.

Moja koleżanka też weszła na tą stronę bez problemu… Sam nie wiem. Do wczoraj wszystko chodziło mi normalnie a teraz nie mogę nawet włączyć strony głownej.Może jakoś się naprawi hehe :frowning:

wyczyść prywatne dane w przeglądarce i spróbuj włączyć u siebie stronę. Bo u mnie też strona się wczytuje ale bardzo długo.

OTy --> Kosz

popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

No i chomikuj.pl nadal mi nie działa. Najwyżej poczekam jeszcze kilka godzin a potem zobaczę co da się zrobić. A jak myślicie czy wpływ na to mógł mieć fakt że w środę zainstalowałem nowego antywirusa?

Mam ten sam problem. Wyczyściłam historię i nic się nie zmieniło. Nie instalowałam tez nic nowego, wczoraj chomik działał normalnie.

Wkleję to, co pokazuje mi się na ekranie:

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a tag within a “web.config” configuration file located in the root directory of the current web application. This tag should then have its “mode” attribute set to “Off”.

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the “defaultRedirect” attribute of the application’s configuration tag to point to a custom error page URL.

Mnie też pokazuje się to samo. Jeszcze wczoraj wieczorem wszystko było dobrze a teraz nie mogę nawet włączyć strony.

Mi również nie chce się włączyć a dokładnie pokazuje się coś takiego:

4956b1f450f24a74m.jpg

Witam!! Mam identyczny problem i zielonego pojęcia jak to ugryżć:( Męczę się z tym diabelstwem od kilku godzin i nic :roll:

Wielka prośba do tych bardziej doświadczonych o pomoc bo widzę że nie tylko ja mam ten problem.Dzienks i pozdro!!

po prostu błąd leży po stronie administracji serwisu, nic na to nie można poradzić, przez chwilę działa strona

W chwili obecnej stronka działa. Ostatnio często jest brak odpowiedzi od serwera. :confused:

Może teraz, jak Interia kupiła serwis, coś się zmieni…