Od wczoraj zmulony laptop, log OTL!


(Kristoo) #1

Witam, od wwczoraj mam zmulonego laptopa w grach typu league of legends gdy zawsze miałem równe 60 fps teraz mam od 1 do 60 cały czas skaczą lecz więcej raczej z przedziale 20-30... Wydaje mi się że wszystko się robi dużo wolniej niż przedwczoraj. Proszę o pomoc !

Log z otl.txt

http://wklej.org/id/804984/

Log z extras.txt

http://wklej.org/id/804987/


(Acorus) #2

Odinstaluj Akamai NetSession Interface,Tibia MULTI-ip changer.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie. .Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa "Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje."


(Kristoo) #3

to znowu ja , nie miałem czasu żeby znowu się tym zająć ale komputer chodzi bardzo słabo w grach gdy miałem zawsze pełne 60fps czy to jakieś ostre efekty graficzne czy też normalna grafika, a teraz mam po 20-30... Strony zamulają , filmiki na youtube laguja... komp jest bardzo wolny prosze o pomoc. malware skanowałem i nic nie było.