Odbieranie SMS na komputerze

Witam

zepsuła mi się karta SIM i chciałbym wiedzieć czy ktoś do mnie pisze… Więc mam pytanko czy znacie jakiś program którym można odbierać SMS… Dodam że mam nr w Erze… Czekam na odpowiedz dzięki…

A czy czasem nie chcesz podszpiegować kogoś ? np. jakiejś laski ? I chcesz wiedzieć co inni do niej piszą ? ;]

Najlepsze rozwiązanie idziesz do ery z kartą i oni ci przegrywają stary numer na nowy sim(zastępują), trwa to może 15min. :slight_smile:

W dniu 07.07.2008 , o godzinie 18:05 został dopisany post przez Konrad93

a i SIM sam się nie psuje :smiley:

OT-y KOSZ

Człowiek się grzecznie pyta a tu go zaraz krytykują i podejrzewają… pominę to milczeniem

Jestem w Anglii i kartę miałem w portfelu bo na co dzień używam angielskiej sieci… Niestety musiała się uszkodzić bo nie chce się uruchomić. Nie chce żadnej laski szpiegować bo jestem normalny :expressionless: Widzę że nie otrzymam żadnej sensownej odp :frowning:

Czyli wyobrażasz sobie to tak, że wklepiesz w program nr komórki i on będzie “magicznie” odbierać sms’y? :smiley: A niby jak? Przez internet czy z powietrza?

Do laptopów są modemy pod PCMCIA, w które wkłada się kartę SIM aby połączyć się z i-netem. Nie znam pełnej funkcjonalności tych urządzeń. Może soft firmowy umożliwia odbieranie/wysyłanie SMS. Ale to znów sprowadza się do użycia karty SIM.

Problemu nie obejdziesz. Zostaje kupno nowego nr albo próba odczytania informacji ze starej karty i przeniesienie na nową ale skoro jest uszkodzona, to może to być niewykonalne.

…ale numer może zachować ten sam, moja kuzynka ostatnia przeszła z TAK TAK do ERY(abnonament) i numer z TAK TAK przeprowadzili jej na abona. Więc tu tak samo trzeba iść do ERY i oni przeprowadzą ten numer na nową kartę(później trzeba tylko czekać 12h na aktywację numeru ;P) ERA IS THE BEST :wink: