Odbiornik Tp-link HA100 do głośników. Pytanie dotyczące działania

(Kajak_Kajmaku) #1

Cześć, chcę się wyzbyć kabli i planuję zakupić odbiornik do głośników Tp-link ha100. I tu moje dwa pytania:

1) kupuję ten odbiornik i podłączam do głośników- żeby odtwarzać muzykę potrzebuję zwykłego adaptera bluetooth(PRZYKŁAD) czy nadajnika do jack(PRZYKŁAD: http://allegro.pl/adapter-audio-odbiornik-bluetooth-transmiter-aux-i6027327476.html)?

2) Czy jakość odtwarzanego w ten sposób dźwięku się pogorszy(mam głośniki Microlab FC 330)? Czy głośność będzie taka sama czy takie odbiorniki mają ograniczenia?

Dzięki za odpowiedzi.

(Drobok) #2

To co podlinkowałeś powinno działać. A co do pogorszenia jakości dźwięku to z tym może być różnie (zakłócenia / odległość / jakość plików audio itd)

(Kajak_Kajmaku) #3

@Drobok Możesz odnieść się też do pierwszego pytania? NIe za bardzo się znam a chciałbym żeby wszysto działało.

Dzięki i pozdr.

(Drobok) #4

Będzie działać o ile urządzenia są zgodne z opisami aukcji .

Oczywiście w określonej odległości (nie liczyłbym na deklarowany zasięg :P)

(Kajak_Kajmaku) #5

@drobok chodzi mi o to czy potrzebuję zwkłego adaptera bt czy tego nadajnika pod jack żeby móc odtwarzać muzykę z komputera?

(Drobok) #6

To co podlinkowałeś to odbiornik a nie nadajnik, wszystko zależy co masz po drugiej stronie. To co podlinkowałeś będzie działać ze sobą spełniając określone wyżej warunki.

(Kajak_Kajmaku) #7

Dzięki. Czyli kupię ten adapter BT.