Odblokowanie portów w Liveboxie 3.0

Witam,

Posiadam wykupioną uslugę nc +go. Chciałbym ogladać programy z internetu i korzystać z nc plus net vod na tablecie. Jednakże nie mogę tego w żaden sposób uruchomić ciągle wirują strzałeczki ladowania. Potrzebuję odblokować jakieś konkretne porty albo coś na liveboxie 3.0?? Zaznaczam, że gdy odpale hot spot z telefonu(operator play) to wszystko działa. Help pomocy co zrobić żeby to zadzialalo na liveboxie?? Zaznaczam że próbowałem odblokowania portów na livebox ale to za chiny nie chce działać. Jestem w desperacji bo na infolinii ani forum nc plus żadna mądra głowa nie chce pomóc. Mówią ze to wina orange i koniec. Jak to jest za na play działa a na routerze z Orange mówiąc kolokwialnie dupa. … Proszę o jakąś merytoryczna pomoc gdzie może być pies pogrzebany. Bardzo proszę o pomoc.

michu2196 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Aby odblokować wszystkie porty na usłudze należy wpisać login w formacie BEZ_OCHRONY-login@neostrada.pl