Odblokowanie(usunięcie) Write Protect


(Dupzdu) #1

Nie mogę sformatować MP3 ani do niego muzyki wgrać. Wszystko przez Write Protect, szukałem wszędzie (polskie i angielskie fora, YT) i nic. proszę o jakiś sprawdzony sposób.


(Bogdan_G) #2

Geek Uninstaller portable. Jak po dobremu się nie odinstaluje, to ma on opcję usuń brutalnie. Wywali program, jego foldery i wpisy.


(Dupzdu) #3

Bogdan_G , a możesz powiedzieć co dokładnie mam usunąć?


(Bogdan_G) #4

Rozumiałem, że masz ten program do odblokowania i odinstalowania. W Geek wyświetla się lista zainstalowanych programów. Klika się w dany program i wybiera z prawego przycisku myszy tryb deinstalacji. Być może nie masz tego w panelu programów do odinstalowania. Jest jeszcze inny bezpieczny sposób na radzenie sobie z zablokowanymi plikami. Pobiera się małe narzędzie portable na pulpit Max Delete. http://www.instalki.pl/programy/downloa … elete.html Uruchamia się go. Gdy znasz lokalizację pliku Write Protect, to z poziomu menu Maxa dodajesz. Gdy nie znasz lokalizacji, to posługujesz się wyszukiwarką systemową. Klikasz mu na usuń i robisz restart. Max Delete usuwa pliki, zanim one się załadują do systemu. Nawet trojany. Odblokować można i usuwać unlockerem, ale dla mnie jest on za bardzo agresywny dla systemu.