Odblokowywanie portów w TP-Link

Witam,

mam router TL-WR340G od TP-Link’a i mam problem z odblokowaniem portów. Posiadam program Windows Media Encoder dzięki, któremu chce transmitować obraz z gry. Tylko jest problem taki że umieszczam na stronie odtwarzacz, który ma się łączyć z moim kompem i tym programem. Niestety port (80) na którym chce pracować jest zablokowany i nie mogę go odblokować na tym routerze. Liczę na pomoc!

Pozdrawiam

Polecam stronke http://portforward.com/english/routers/ … Gindex.htm Tu jest opisane jak pod ten ruter oblokowywac porty .

Tak byłem już na tej stronie ale nie pomagają te wskazówki :confused:

Wchodzisz w ustawienia routera, po lewej stronie masz tabelkę. Klikasz w Forwarding , w nowym oknie dajesz na Add new… , następnie w Common Service Port wybierasz HTTP. Automatycznie w Service Port wyświetla Ci się 80. W polu IP Address wpisujesz swój adres IP, a w Protocol ustawiasz na ALL. Wszystko akceptujesz przyciskiem Save. Na koniec wybierasz System Tools - rozwija Ci się zakładka i klikasz na Reboot.

Wszystko to możesz przeczytać w instrukcji routera, którą to znalazłem na stronie producenta.

IP localne czy zewnętrzne?