Oddaj starego XP, dostaniesz nową Viste

Witam, przeczytałem gdzieś w necie, że zakupioną wersję Windowsa XP można wymienić bezpłatnie na Windows Vista. Warunkiem jest termin zakupu Windowsa XP (bodajże 23 październik 2006 - 31 marca 2007). Nie chodzi o vouchery!

Ma ktoś jakieś info na ten temat?

A może Ty byś podał, gdzie to znalazłeś? Jak zawsze ktoś w końcu zadzwoni do MS i nie będą wiedzieć :mrgreen:

To powinieneś wiedzieć więcej na ten temat skoro gdzieś o tym czytałeś!

http://forum.pclab.pl/t222655.html

Zwłaszcza post numer 4 “kovena”. Koleś ma 900 postów i pisał to z przekonaniem, więc może…

Wojtano

Był swego czasu news w vortalu dobreprogramy, w którym temat był poruszany : Bezpłatny upgrade z Windows XP do Visty? , ale pewnych wieści w tej sprawie do dzisiaj nie zauważyłem…Maybe it’s true and maybe it isn’t…

Pozdrawiam

To mało prawdopodobne. Gates chce zarabiać a nie dawać za darmo Windows’y. Było by za pięknie. Gdybym Gates’owi nie zależało na kasie nie był by taki bogaty.

Tylko, że mnóstwo ludzi kupuje komputery w okresie gwiazdki październik-styczeń, dlatego rozdawali te vouchery na viste. Te 15 euro płacisz za przesyłek a nie za Viste! Więc taka wymiana XP na Vista byłaby tym samym co te vouchery tyle, że bez wysyłania.

Wojtano , był o tym news (nie jeden) na vortalu, poczytaj.

A jednak.

rss, znaczy wiesz coś o tym? Stosują te praktyki? :-o

ech…

Tak, wiem o tym, bo sam korzystałem.

Jeśli zakupiłeś Windows XP (preinstalowany lub osobno) w określonym terminie, możesz zamówić Vistę za darmo (płaci się tylko za przesyłkę ~20 dolarów, trzeba płacić czekiem/kartą kredytową).

Mógłbyś mi podać jakąś stronkę z informacjami gdzie zamówić tą Viste?

Ciekawe jak to będzie.

W końcu polityka Microsoftu ma na celu przyciąganie nowych klientów, jak i również zatrzymanie tych “stałych” klientów.

_____

Te 900 to w samym dziale Humor można nabić. :wink:

Chociaż nie chodzi mi o kovena