Oddanie gry do sklepu

Witam mam pewien problem z grą na xboxa 360 ostatnio kupilem Prototype w Media Markcie i niestety ta płyta mi się porysowała mam paragon wszystko i takie pytanie czy wymienią mi na nowa jeśli mam paragon napiszcie mi w komentarzach :?

A czego niby mieli by wymienić, skoro Ty ją porysowałeś ??

Możesz ewentualnie przegrać płytę, albo napisać do dystrybutora prośbę o nowy nośnik, bo licencje masz.

http://www.lem.com.pl/kontakt.php

No nie wiem jak ci przegram ją jak ja mam nie przerobionego xboxa i jak by mi ona działała?? no nie wiem czemu by nie wymienili ona ma dopiero 1 dzień mam paragon wszystko może wymienią

To nie wiem co robiłeś że porysowałeś płytę w ciągu jednego dnia, sklep nie odpowiada za uszkodzenia mechaniczne spowodowane przez klienta.

to pozostaje:

Wymienić to mogą jesli bo to była wada towaru a w tym przypadku nie ma to miejsca tylko nastąpiło uszkodzenie mechaniczne spowodowane przez użytkownika - w tym przypadku tylko dystrybutor może pomóc.

a pozatym sklep nie ma obowiązku zwrotu pieniędzy lub wymiany pełnowartościowego. Czyli nawet jak by ta płyta była w stanie idealnym do sklep nie ma obowiązku ci jej wymienić. A w twoim przypadku to już wogóle nie ma szans ponieważ to ty sam ją uszkodziłeś. Tak więc jakakolwiek wyprawa do sklepu mija się z celem