Odinstalowała mi się karta sieciowa

Witam.

Mam taki problem z internetem, że odinstalował mi się sterownik karty sieciowej i przez to nie mogę korzystać z internetu… I co ja mam teraz zrobić aby naprawić internet? Nawet nie wiem jaki to sterownik, jak gdzieś tam wszedłem to pisało coś “Microsoft Loopback” albo jakieś “Direct play” ale to chyba nie jest nazwa tego sterownika, pomoże mi ktoś? :frowning:

O to dosyć ciekawe, jak do tego doszło? Wątpię, aby sterownik sam nagle postanowił się usunąć.

Napisz jaką masz sieciówkę i jaki system.

Klamotten ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

W Evereście możesz znaleźć nazwę karty sieciowej. Ewentualnie, jeśli nie kupowałeś żadnej innej, podaj jakie masz MOBO, może tak się da coś znaleźć :wink:

  • A ja nie wiem, tak mi powiedzieli z obsługi operatora, jak zgłaszałem problem :? .
  • System to Windows XP, a sieciówka to TOYA, czy o co innego chodzi :x
  • Jak to sprawdzić?

Hmm. ściągnij tego Everesta najlepiej :wink: tam wszystko się pokaże.

Sieciówka - chodziło o kartę sieciową.

il9496_1.JPG

ad1989_2.JPG

To udało mi się z Everesta ściągnąć, są tu jakieś przydatne informacje?

To nie to akurat :wink:

Znajdź w Evereście zakładkę “Płyta główna”

Wybaczcie, ale nie wiedziałem które, w płycie głównej było kilka zakładek więc zapisałem co się dało. :?

ri7999_1.JPG

ri7999_1.JPG

oq4438_3.JPG

mr1085_4.JPG

fm7562_5.JPG

oh3850_6.JPG

Może tu są nareszcie jakieś przydatne info… :expressionless: