Odinstalowanie ad-aware 7.0.2.6 z błędem 1722


(Slon77777) #1

Pobrałem ad-aware ad-aware 7.0.2.6 professional, nie do konca został zainstalowany. Nie mogę go teraz odinstalować, pojawia się komunikat: błąd krytyczny podczas instalacji nr 1722. ( ther is a problem with this windows installer package,a program run as part of the setup did not finish as expected,contact your support personnel package vendor). Pomocy, pomocy jak to odinstalować .


(Mater93) #2

Może usuń ręcznie. Jak niepomorze to spróbój tym http://www.pcworld.pl/news/77281.html


(Slon77777) #3

Cześć, dzieki za odpowiedź.

Przez panel sterowania nie można. Niestety wszelkie próby odinstalowania ręcznego też nic nie dają. Czy możesz pokierować mnie jak usunąć przez tą stronę http://www.pcworld.pl/news/77281.html


(ybu) #4

1.Najpierw pobierz ten program z podanej strony

2.Aplikacja oferuje trzy alternatywne metody kasowania: dwie pierwsze polegają na zmianie nazwy pliku, natomiast trzecia zakłada usunięcie pliku w czasie następnego uruchomienia systemu. Dzięki temu możemy wyrzucić z dysku nawet takie dane, które są normalnie używane przez system.

Obsługa programu jest bardzo prosta: wystarczy wskazać ścieżkę pliku .

-BROWSE (szukanie drogi do pliku)

-Po wyszukaniu pliku DELETE FILE on SYSTEM RESTART (usunięcie pliku po restarcie systemu)


(Slon77777) #5

Mam nadzieję, że nic innego nie usunę oprócz tego co jest zaplanowane. Jutro zabieram się do dzieła no i oczywiście powiadomię o wyniku, dzięki.