Odinstalowanie języka angielskeigo

Mi się nie udało to może wam się uda. Mam takie jedno pytanie mam zainstalowaną wersje testowa Windows seven (ENG). Chciałbym odinstalować z niej język angielski bo bardzo mi przeszkadza. Wchodzę w Panel --> odinstaluj języki wyświetlania i pisze że jest to domyślny język i nie da go się odinstalować. Prosił bym o pomoc. :smiley:

Jasno masz wyjaśnione w komunikacie, który zacytowałeś - nie da się. Co by było gdybyś później chciał odinstalować język polski - system został by "bez języka? " :wink:

Jeśli mogę spytać - w czym Ci to przeszkadza? Ewentualnie w tym, że zajmuje miejsce na dysku. A może to, że nie masz systemu po polsku? Wejdź na Windows Update i pobierz sobie polską lokalizację systemu jako uaktualnienie systemu. Po zainstalowaniu nie potrzeba odinstalowywać angielskiego (bo się nie da) tylko w ustawieniach przełączysz system na język polski.

Tak ale jak pisze na klawiaturze to ciągle mi się przełącza na angielski. :frowning:

Musisz rozróżnić dwa elementy:

1 - język interfejsu systemu operacyjnego (masz angielski i polski);

2 - opcje regionalne i język i układ klawiatury;

Jeśli drażni Cię przełączanie między językami to bez trudu możesz to zrobić: Panel Sterowania -> Zegar, język i region -> Zmień klawiatury i inne metody wprowadzania danych -> w zakładce Klawiatury i języki wybierz przycisk Zmień klawiatury i usuń wszystko oprócz polskiego.

Pozdrawiam

A tam przechodzisz do zakładki “Zaawansowane ustawienia klawiszy” i na dole “Zmień sekwencje klawiszy”. W nowym oknie zaznaczasz obie opcje na “Nie przypisane” i zatwierdzasz OK wszystkie okna.

Po co ten post :o skoro po odinstalowaniu wszystkich języków i układów klawiatur oprócz polskiego NIE będzie między czym przełączać.

Ma to sens gdyż w przyszłości może ktoś inny korzystać z tej porady a tym samym to rozwiązanie może go nie satysfakcjonować gdyż np będzie mu potrzebna cyrlica…

Twoja wypowiedź w tym przypadku nic nie wnosi.