Odinstalowanie Noda po 30-dniowym okresie próbnym niemożliwa


(tommygun15) #1

Witam. Jakiś czas temu zainstalowałem 30-dniową wersję testową antywirusa Nod32 Smart Security. Po okresie próbnym chciałem odinstalować program, jednak nie mogę tego dokonać bez podania hasła. Problem w tym, że ja nie miałem żadnego hasła :shock:... Nie mogę go więc, ani zaktualizować, ani odinstalować. Proszę o pomoc w odinstalowaniu tego programu. :help:


(Erufenrito) #2

Powinno pomóc http://www.eset.eu/knowledge-base/setti ... -protected


(tommygun15) #3

Dzięki Eru. Pobrałem plik unlockv3.exe ale nie wiem co z nim zrobić. Nie znam angielskiego i nie rozumiem instrukcji podanej pod Twoim linkiem. Proszę Cię, opisz mi co mam zrobić przy pomocy tego pliku, jeśli będziesz miał/a czas i chęci.


(fiesta) #4

A od czego masz tłumacza na :google:

http://translate.google.pl/translate?hl ... 26hs%3Dl4N


(stranger 004) #5

Spróbuj odinstalować z tej strony:

http://blog.eches.net/security/nod32-re ... antivirus/

pod tekstem masz: download NOD32 RemowalTool - ściągasz i odpalasz... i resztę program sam za ciebie robi :wink:


(tommygun15) #6

Remooval Tool nie usunął programu. Klikam "tak" i wyskakuje okienko z wykrzyknikiem zatytułowane: NOD32 Verwijderen. W treści komunikatu jest napisane: "Er zijn geen NOD32 onderdelen aangetroffen op de computer." Skutek jest taki, że NOD32 nadal jest w komputerze.

Jeśli chodzi o unlockv3 to nie rozumiem jakie dane mam wysłać.

"Wyślij nam numer ID, który wyświetla poprzez e-mail do support@eset.eu wraz z nazwą użytkownika i hasło, które zostało wysłane do Ciebie po zakupie (do weryfikacji). If you don't know your username and password, it is possible to have them sent. Jeśli nie znasz swojego identyfikatora i hasła, można wysyłać je. ( More detailed info here ). (Więcej szczegółowych informacji tutaj)."

Ale przecież ja nie kupiłem NOD-a32 tylko testowałem wersję 30-dniową. Nie otrzymałem więc żadnego hasła ani nazwy użytkownika, a żeby usunąć program muszę wpisać jakieś hasło. Nie wiem jakie, ani skąd je wziąć.


(system) #7

Nie podałeś w jaki sposób próbowałeś odinstalować Nod32 Smart Security.

Jeżeli robiłeś to za pomocą "Dodaj lub usuń programy", to spróbuj odinstalować Nod32 Smart Security bezpośrednio wykorzystując jego deinstalator.


(ybu) #8

http://translate.googleusercontent.com/ ... fJNkDzwnQQ

http://translate.googleusercontent.com/ ... _8Lga3NQTA

http://translate.google.pl/translate?u= ... l&ie=UTF-8


(tommygun15) #9

Program usunięty. Uninstaler z pierwszego linku podanego przez ybu poradził sobie z opornym NOD-em32 :). Dziękuję wszystkim za pomoc :).