Odinstalowanie starej ,proba instalacji nowej wersi inventor

Witam

Zwracam sie z goraca prosba o pomoc w rozwiazaniu problemu.

Problem polega na tym, ze po odinstalowaniu inventor 11 nie moge zainstalowac w pelni inventora 2008.

Dokladniej sprawa wyglada nastepujaco:

Odinstalowalem wszystkie skladniki inventro 11( tak mi sie wydaje, tzn w panelu sterowania i po wyszukane wszelkie pliki o nazwie inventror i autodesk takze usunalem) Ktos ostrzegl mnie, ze to moze nie wystarczyc i polecil czyszczenie rejestru.( co spowodowalo sporo zamieszania:) po czym podjalem probe instalacj inventor 2008 . Program sie zainstalowal ale nie do konca. Tzn. ( w kolizje weszly biblioteki starej i nowej wersji , tak mi sie wydaje) nie moge zainstalowac nowych bibliotek nowszego programu. wyskakuje komunikat ze nie mam uprawnien administratora> jak to mozliwe skoro nie ma innych osob mogacych sie logowac na moim kompie. w zarzadzaniu moim komputerem ustawilem siebie jako uzytkownika nalezacego do grupy administratora, wiec powinienem posiadac wszelkie prawa. A moze problem lezy w programie LMTools Flex, w ktorym to startuje sie serwer do odpowiednich programow np. do i-deasa… nie wiem. Troche sie w tym gubie prosze o pomoc.

Nie wiem czy to coś pomoże ale spróbuj przeczyścić rejestr i komputer CCleanerem.A w trybie awaryjnym próbowałeś instalować?

Na jakim systemie instalujesz?

na systemie windows mx7

( poprawka : mowilem o tym ze jak chcialem zainstalowac biblioteki to nie mialem wystarczajacych uprawnien. Jest inaczej. Jestem zalogowany jako USER a jak instaluje te biblioteki to wyskakuje komunikat : uzytkownik AutodeskVault ( to wlasnie te biblioteki) nie ma uprawnien . nie pomaga nawet to ze w zarzadzaniu moim kompem przydzielam go do grupy administratora… ccleanerem probowalem i to nic nie daje.

Nie wiem czy działa w mx7 , PPM na instalator i zaznacz " Uruchom jako " i zaznacz administratora .