Odinstalowanie sterowników

Mam pewien problem , przed zainstalowaniem Nowych sterowników karty graficznej karta się nie grzała a tekstury w grze nie rozdwajały się jaki jest problem ? mam starą kartę GeForce Mx 440, jak mogę usunąć grzanie się karty Graficznej ? i jak mogę odinstalować nowe sterowniki i zainstalować stare ?

YY mam tą samą karte. Zobacz czy wiatrak na niej działa, ponieważ ja muszę go uruchamiać ręcznie, bo nie startuje z kompem. Ewentualnie odklej z niego naklejke, będzie tam widać łożysko i daj tam dsołownie kropelkę jakiegoś smaru (ja dałem olej Kujawski polecam ;d). A tak sario jakiegoś dobrego, aby nasmarowało porządnie. Może masz zainstalowane 2 wersje sterowników starsze i nowe? Sterowniki możesz usunąć poprzez Panel sterowania --> Dodaj/Usuń programy --> Nvidia display driver(w moim przypadku). Lub w menedżerze urządzeń. Najepiej zainstaluj sterowniki w wersji 56.72, ja tych używam… Pozdro ;]

Przeczytaj–> viewtopic.php?t=76390&highlight=sterownik%F3w, jak właściwie odinstalować stare sterowniki.