Odinstalowywałem kartę graficzną w menadżerze urządzeń podczas próby reinstalacji sterowników

Byłoby dobrze! Nie pisałem o tym, bo w przypadku Windows’a 10 bywa, że jest to trudne. Jeśli dasz radę, to wykonaj tę robotę w trybie awaryjnym.

Nie wiem którą opcję w DDU użyć bo są 4

Cztery, ale dotyczące nVidia, tak? Czyli cztery kratki?

Tak wszystkie opcje dotyczą Nvidi

To wszystkie zaznacz! Potem pierwszy, główny przycisk z góry.

Jeszcze podpowiem, może pojawi się gdy zaznaczysz w MU
obraz

Ewentualnie sprawdź w BIOS czy wykrywa obie karty. (Zmieniałeś coś w BIOS?)
Ważne. Zanim zmienisz cokolwiek (łącznie z przywróceniem ustawień fabrycznych) w BIOS to porób zdjęcia telefonem każdej zakładki i każdego podmenu, aby wiedzieć na później co było ustawione
Kolejne to aktualizacja BIOS

To zdjęcie które wysłałem pokazuje to co mi się wyświetla po zaznaczeniu pokaż ukryte urządzenia

Zaznaczyć nawet Usuń folder z sterownikami “C:\NVIDIA” (nie zalecane)

Tak!!!

1 polubienie

OK. Szkoda że tylko pół listy

Nie krzycz :wink:

Chciałem wysłać wszystkie zdjęcia ale tylko jedno weszło
Jak chcesz to mogę wysłać

Laptop musi wyrzucić wszelkie dotychczasowe sterowniki nVidii z wszelkich ścieżek i pobrać samoczynnie sterowniki przez WU. Nie ma innego sposobu! Nie instaluj sterowników ze strony nVidia!

1 polubienie

Bardzo proszę

I tu masz rację :slight_smile:

Niestety po odinstalowaniu sterowników przez DDU nie pojawiła się moja karta w menadżerze urządzeń

Jedyne co się chyba zmieniło to to że nie mam panelu sterowania NVIDIA na pasku

nvidia
@Astor444 Po tym jak skończyło się odinstalowywanie próbowałem instalować sterowniki i dostałem taki bład

Prześlij resztę zdjęć
Odpisz mi w sprawie BIOS

Jakie sterowniki instalujesz 32 (86) czy 64 bitowe. Musisz zainstalować sterowniki odpowiednie dla twojego systemu.

Tak sprawa wygląda teraz tak
System widzi obie karty ale jako kontrolery wideo
Wiem że to te karty bo mają identyfikatory
We właściwościach tych kontrolerów pisze że nie mają sterowników
Próbując instalować sterowniki od nvidi wychodzi taki błąd nvidia
A podczas instalacji tych od Intela jest że instalator nie mógł zainstalować sterowników do jednego urządzenia i kończy pracę