Odinstalowywanie ubuntu, a Vista? Loader?

Witam,

W jaki sposób usunąć z kompa Ubuntu jeżeli mam tez Vistę? Podobno po usunięciu Ubuntu Vista się nie odpali bo GRUB sie usunie??

W tym rzecz, że Grub się właśnie nie usunie i dlatego nie odpalisz Visty :slight_smile:

Musisz przywrócić bootloader Visty, jak to zrobić, o tym przeczytasz, np. tutaj.

Pozdrawiam!

Już mi się z tym bawić nie chciało i przy okazji wyczyściłem cały komputer ze zbędnych śmieci, których nie chciało mi się usuwać.

Najważniejsze dane skopiowałem na dysk 80GB i sformatowałem każdy dysk, partycja po partycji. :stuck_out_tongue: Teraz używam XPka.

@ Zostałbym przy Ubuntu gdyby nie to jego mulenie na Compiz i nie działający Ventrilo poprawie. No jeszcze problemy z grami… omg. Problemów masa…

Cześć. Ja także miałem Ubuntu obok Visty. A Ubuntu pozbyłem się tak: Podczas uruchamiania komputera włożyłem płytkę z Vistą i przeszedłem do konsoli odzyskiwania systemu ( dokładnie tam gdzie ty wpisujesz komendy ) i tam wpisałem: bootrec /fixmbr i klikam na enter. Vista normalnie się uruchamia bez okna wyboru systemu, o to chodziło. A pod windowsem usunołem Ubuntu. Pozdrawiam :slight_smile:

Na przyszłość będę wiedział. Chociaż już po problemie to dzięki za poradę.