Odkurzacz 9.1 deinstalacja

odkurzacz3kg.th.jpg Zainstalowalam ponownie ten program bo nie moge pozbyc sie ze Startu(prawy myszy) napisu “odkurzaj tutaj”- po kliknieciu tez prawym w ten napis wyskakuje takie okienko i dalej nie wiem co mam zrobic.Chce to w ogole odinstalowac bo nie jest mi potrzebne wiec prosze o pomoc.

Odinstaluj go, użyj potem programu do czyszczenia rejestru (jv16, RegSupreme, RegScrubXP itp.)

Jeżeli to nie pomoże, to uruchom edytor rejestru

( Start > Uruchom: regedit )

…wciśnij Ctrl+F (lub z menu: Edycja > Żnajdź) i wpisz ciąg, którego chcesz się pozbyć z menu pk …tu np. “odkurzaj tutaj”

Potem wykasuj wpisy, które ci wyszuka… 8)

Dziekuje,udalo sie przez edytor rejestru bo Tools wyrzucal ten sam komunikat.Mam jeszcze jeden problem,jesli chodzi o usuwanie edytorem;w zakladce “programy”(Tools) i w edytorze widnieje wpis po usunietym Sygate-Sygate Technologies,Inc-nie daje sie usunac w zadny sposob,po czyszczeniu pojawia sie na nowo i wyskakuje takie info jak na screenie.Sadze,ze sa i inne programy,faktycznie juz nie istniejace a pozostalosci sa dalej.Co mam zrobic zeby pozbyc sie ich raz na zawsze? sygate9pj.th.jpg

Po pierwsze, zamknij jv16PT, zanim uruchomisz edytor rejestru…

Po drugie, o ile mnie pamięć nie myli, to do usunięcia niektórych kluczy,

potrzeba zmienić uprawnienia… (Prawoklik na kluczu, z menu wybierazs Uprawnienia…, wybierasz swoje konto i zaznaczasz kratki Zezwalaj: Pełna kontrola i Odczyt.

Dzieki,sprobuje w ten sposob,nawet juz patrzylam w tych uprawnieniach ale wolalam sama nic nie ruszac.Jak mam zamknac Tools skoro w edytor wchodzilam wlasnie poprzez ten program,jesli chodzi o Sygate bo poprzednio przez uruchom to oczywiscie byl zamkniety. :slight_smile:

Wejdziesz przez Start/Uruchom, przejdziesz do klucza:

*HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE*

…tam będziesz miała klucz Sygate Tech… , który to powinnaś usunąć.

…i jv16 jest tu całkowicie zbędny :wink:

edytor2rp.th.jpg Mam tutaj pare swoich kont i nic z tego nie rozumiem,wszedzie pozaznaczane pelna kontrola+odczyt ale dalej tego wpisu Sygate nie daje sie usunac.Czy cos usunac z kont?

Sprawdź więc moze w trybie awaryjnym…