Odkurzacz 9.3 Pro

Witam!Zainstalowalem sobie Odkurzacz 9.3 Pro , tylko nie wiem jak sie nim poslugiwac!

Wlaczylem skanowanie i wyswietlilo mi bardzo duzo pozycji! Czy moge je wszystkie usunac???!

Z gory dzieki na info! !!

Ja za bardzo nie polecam Odkurzacza. Moja przygoda z tym programem skończyła się nieomal formatem…

Lepiej zainstaluj sobie EasyCleanera + CCleanera i oczywiście coś do rejestru - jv16, albo RegCleaner :slight_smile:

w tych programach mozna usuwac wszystko co np znajdzie podczas skanowania???bo gdybym mial sam wybierac co jest potrzebne a co nie to bylaby klapa, poniewaz nie znam sie!

No ja też nie polecam odkurzacza , przeskanowałem znalazł bardzo dużo ale nie byłem pewny czy moge to wszysko usunąć więc nić nie usunąłem , program zdeinstalowałem i a i tak jakimś cudem podczas deinstalacji wraz z programem straciłem wszyskie napędy CD i nawet wirtualne , przywracanie systemu pomogło je odzyskać. Ja używam RegCleanera usówam wszyskie wpisy co znajdzie i jeszcze nie miałem problemu.

W ogóle po co instalujesz coś jak nawet nie wiesz jak masz to obsługiwać??

Ja tego programu nie polecam.

a po to, żeby sie nauczyć :?

Tak, w CCleanerze i w EasyCleanerze (jak i w jv16 czy RegClaenarze) możesz bez większych obaw usuwać wszystko.

Aha, nie polecam jednak w EasyCleanerze korzystania z funkcji wyszukiwania duplikatów oraz błędnych skrótów (jeśli nie zmieni się domyślnych ustawień usuwa on wtedy puste foldery i może być małe zdziwko ;)).

Z kolei przy Niepotrzebnych możesz usuwać spokojnie WSZYTSKO :). Podczas usuwania komputer może na chwilę nie odpowiadać, później zostanie wyświetlony komunikat, że nie można usunąć … ponieważ jest on w użyciu.

I jeszcze w jv16 zwracaj uwagę na kolor kuleczek - usuwaj tylko te zielone lub najlepiej odznacz na początku skanowania w opcjach wyświetlanie pominiętch wpisów :).

dzieki za wszystko!pozdrawiam!

Złączono Posta : 24.08.2005 (Sro) 0:20

w jv16 znalazlo mi 115 wpisow! nie bylo zadnej zielonej kuleczki, wiec nic nie usuwalem!byly 2 czerwone, a pozostale szare ze znakiem zapytania w srodku!badz tu madry i pisz ksiazki!ciekawe co mam zrobic!